Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Darlık Görmek

Rüyada darlık görmek neye çıkar?

Merhaba size bir rüya anlatmak istiyorum inşallah hayırlı bir rüyadır. Eşim rüyasında rahmetli babasını görmüş, baya bir kalabalıkta aile ve eş dosta et yemeği veriyor garsonluğunu da kendisi yapıyormuş kayınbabam. Ama kayın babam daralmış, eşime kendisine yemeği dağıtırken yardım etmediği için kızmış ve yardım etmesini istemiş. Eşim “herkes o et yemeğimden yedi, bir tek ben yiyemedim” demiş. Sonrada uyanmış zaten. Bu arada 25 Ocakta 6.ölüm yıl dönümü idi kayınbabamın. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada darlık görmek yorumu

Nezahat selam, bilindiği üzere rüyalar görene göre tabir edilir bu yüzden aşağıdaki açıklamalar eşiniz hakkındadır. Eşinizin ilk önce rüyada rahmetli babayı görmenin rüya yorumu sayfasını okumasını rica ediyorum. uzun bir konu olduğu için buraya yeniden yazamam. Rüyanın ana unsuru aile bireyleri, dostlarıyla bir arada yemek yemeleridir ki bu hayırlara işaret olup, rüyayı gören kişinin mutlu, uyumlu ve dengeli bir ruh halinde olduğunu işaret ederken aynı zamanda girişimlerinde başarı olacağının müjdesini verir. Ancak yemekte rahmetli babasının daraldığını görmesi her şey yolunda giderken bir can sıkıcı haber alınacağına delalet edebilir ki bu rüya belkide bu konuda hazırlıklı olmak, iyi ve kötü şeylerin hayatın gerçekleri olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğine alamet edebilir.

Rüyada darlık görmek reel yaşamda rüya sahibinin yaşadığı veya yaşayacağı üzüntülü durumlar hakkında mesajlar verir. Rüyada daraldığını görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı günlerin bir süre daha devam edeceğini işaret eder. Rüyada daralmış birisini görmek üzücü bir haber almayı simgeler. Buraya kadar olan açıklamalar canı sıkılmak manasındaki darlık terimi hakkında idi, bu kelime aynı zamanda yokluk, fakirlik anlamında da çok sık kullanılır ve bu konuda açıklamaları yokluk rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir