Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Darphane Görmek

Rüyada darphane görmek neye çıkar?

Rüyamda teröristler ailemi esir almışlar ve bir evin bodrum katına bizi kilitlemişler, 8 yaşındaki erkek kardeşim babama “baba buradan tünel kazarak kaçıp kurtulabiliriz” diyor, babam da “oğlum o söylediğin filmlerde olur, nasıl kazarız o tüneli” diyor. Kardeşim odada bulduğu bazı metal eşyalarla tünel kazmaya başlıyor, babam da yardım ediyor, sonra annemle ben de çalışmaya başlıyoruz. Rüyada gerçekten de çok kolay bir şekilde tünel kazarak tünelde ilerliyoruz.

Sonra yer altında eski zamanlardan kalma bir bir yere geliyoruz. Her taraf altın paralarla dolu, kardeşim “yaşasın” hazine bulduk diye bağırıyor. Babam etrafı biraz inceledikten sonra burası eskinin darphanesiymiş” diyor. Rüyada hazineyi bulunca kurtulmayı unutuyoruz ve uyanıyorum. Bu nasıl yorumlanır.

Rüyada darphane görmek yorumu

Sema merhaba, rüyadaki teröristler aslında sizin için hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret etmektedir. Rüyada esir olmak veya esir düştüğünü görmek başkalarının malında gözü bulunduğuna veya borcunu ödememek, inkar etmek, evliliğinde mutsuz olmak olarak yorumlanır. Rüyada tünel kazdığını görmek, gerçek hayatınızda hedeflerinize doğru kararlı bir şekilde ilerlediğinizi ancak her an için sürprizlere ya da tehlikelere karşı hazırlıklı olmak gerektiğini temsil eder, bakınız rüyada tünel görmek sayfası.

Rüyada darphane görmek tehlike sembolüdür ve rüyada metal para, demir para, bozuk para, madeni para veya altın para basılan yer yani darphane görmek çevrenizde söz taşıyan, koğuculuk yapan birileri olduğunu ve onlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada darphanede çalışmak veya darphanede çalıştığını, para bastığını görmek gerçek yaşamınızda emanete sadık kalma özelliğiniz ile çevreniz tarafından güvenilen bir insan olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada Darphane Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yerde bir liraya benzer bir para buldum, parayı elime aldım arkasını çevirdim, arkasında altın vardı. Altını elime aldım kenarında hafif bir ezilme vardı, bir şey olmaz bundan dedim, elimde tuttum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir