Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Davetiye Görmek

Rüyada davetiye görmek neye işarettir?

Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Daha önce evlenmiş olan kuzenim hiç evlenmemiş gibi yeniden evleniyordu ve bende düğün davetiyelerini zarfa koyuyordum. Eski sevgilim bana gidişinin sebeplerini açıklamaya çalışıyordu ve bende ona çıkışıyorum. Biraz karşılıklı konuştuktan sonra bana sarıldı ve beni çok kısa bir şekilde öptü. Sonra “ben yeniden gideceğim, biliyorsun değil mi” dedi. Bende kızdım ve kapıyı göstererek “defol git” dediğim sırada bana yeniden sarıldı ve “gitmeyeceğim” diyerek beni öptü. Deniz gördüm ve denizde teknede gittiğimi falan gördüm.

Hızlı ve küçük teknelerden idi. Hatta bir köprünün altından geçtim tekneyle. Sonra denizin ortasında kocaman bir fil gördüm. Sonra bütün akrabalar toplanmış ve ben nişanlanacakmışım. Nişan için mağazada abiye kıyafet deneyip duruyordum. Ama kıyafetlerin hiç birini beğenmedim. Yeşil bir abiye vardı ama oda bana küçük geliyordu. Bende mağazadan çıktım ve eve doğru yürümeye başladım. Hava biraz bulutlu ve hafif alaca karanlıktı.

Nişanlanacağım kişi yine eski sevgilimdi ama bu sefer kendisini etrafımda görmedim sadece adından dolayı ve babamların onunla nişanlanacağımı söylemelerinden dolayı nişanlanacağım kişinin o olduğunu biliyordum. Bir apartmana girdim herkes 2. kattaydı ama apartmanın merdivenleri çok dardı ve dönemeçliydi. Ben merdivenlerden çıkmakta zorlanıyordum. hatta içi kola dolu şişeler vardı ve çalkalanıp ta patlamış gibi etrafa yayılmıştı. kayıp düşmemek için yavaş adımlarla basamakları tırmanıyordum. Çıkamayacağımı anlayınca geri inmeye karara verdim ve sonradan uyandım.

Yorumlarsanız çok sevinirim, rüyada eski sevgilini görmek, rüyada davetiye görmek ne demektir? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada davetiye görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızın iki ana unsuru bulunmaktadır. Birincisi eski sevgiliniz olup bu kimi pişmanlıkları ifade etmektedir. Bu konuda çok detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsiniz. İkincisi ise rüyada davetiye görmek olup bu konuda bilgi aşağıdaki satırlarda yer almaktadır.

Rüyada davetiye görmek gerçek yaşamdaki insan ilişkileri ve görüşme, bir araya gelme konularını temsil eder. Rüyada davetiye almak, davetiye aldığını görmek davetin niteliğine göre yorumlanır. Bir yemek daveti, düğün, nisan, açılış davetleri iyi haberleri işaret ederken, bir yas davetiyesi üzücü bir haber almaya işaret edebilir.

Rüyada davetiye vermek, davetiye verdiğini görmek, bu rüya davetiye almak yorumunda olduğu gibi davetin niteliğine göre bir araya gelme, buluşma, görüşme arzunuzu simgeler. Örnek olarak bir yemek daveti, düğün daveti vermek güzel, eğlenceli şeyler için dostlarınızla bir araya gelme isteğinizi yansıtırken bir mevlüt daveti vermek acıyı paylaşma buluşmasını gösterir.

“Rüyada Davetiye Görmek” için 4 yanıt

Rüyada davetiye vermek
Rüyamda bir bayan arkadaşımla yan yana oturmuş konuşuyorduk, daha sonra ben davetiye veriyordum birilerine ama kim olduğunu göremedim, daha sonra bir şeyler yazıyordum, uyandım.
28 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada davetiye vermek, davetiye verdiğini görmek, bu rüya davetiye almak yorumunda olduğu gibi davetin niteliğine göre bir araya gelme, buluşma, görüşme arzunuzu simgeler. Örnek olarak bir yemek daveti, düğün daveti vermek güzel, eğlenceli şeyler için dostlarınızla bir araya gelme isteğinizi yansıtırken bir mevlüt daveti vermek acıyı paylaşma buluşmasını gösterir.

Verdiğiniz davetiyenin konusun net olmaması sebebiyle bu konuda bir şey söylemek yanlış olur. Sadece birileri ile bir araya gelme arzunuz olduğu söylenebilir.

Rüyada düğün davetiyesi görmek
Rüyamda 3 yıl önce ayrıldığım eski nişanlımın düğün davetiyesini okudum, davetiyede isimler net olarak okunuyordu her ikisinin de soy isimleri yazıyordu, beyaz sade bir davetiydi. Bu neye işaret eder? teşekkür ederim.
Takma isim :özgün
Yaşınız :34
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :serbest
Ruh haliniz :normal mutlu

Özgün merhaba,
Rüyada davetiye görmek sayfada anlatıldığı gibi reel hayattaki insan ilişkileri ve görüşme, bir araya gelme konularını temsil etmektedir. Davetiyenin eski nişanlınıza ait bir düğün davetiyesi olması eski nişanlınız hakkında bir haber almaya ya da onunla bir araya gelmeye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir