Rüyada Davetsiz Misafir Görmek

Rüyada davetsiz misafir görmek neye işarettir?

Ben çok nadir aklımda kalan ve beni etkileyen rüyalar görürüm. Beni etkilediği için bu rüyamın yorumunu merak ediyorum. Sokak kapısını açtığımda merdiven boşluğuna sığınmış üç kişi görüyorum. Türkçe bilmiyorlar. Akşam ve hava soğuk olduğundan geceyi geçirebilecekleri bir yer aradıklarını ve bizim apartmanın merdiven boşluğuna sığındıklarını anlıyorum. Güzel bir bayan ve 2 yakışıklı genç erkekti.

Güven veren temiz bir yüzleri vardı ama ben onları evimde misafir edip etmemek konusunda kendi kendime soruyordum. Evimde eşim ve oğlumdan fikir soruyordum. Onlarda evimizde misafir etmemizin uygun olmayacağını düşünüyorlardı. Onlara bir şekilde yardımcı olmak istiyordum Evden öylece çıkıp gitmelerine gönlüm razı olmuyordu. Bu karışık duygular içinde uyandım. Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Rüyada davetsiz misafir görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada davetsiz misafir görmek suçluluk duygularını temsil eder. Rüya sahibi insanın geçmişte işlediği bir günah, yaptığı yanlış bir iş, söylediği kırıcı bir söz ya da yaptığı bir hatalı davranış neticesinde birini üzdüğü ya da kırdığı için hala kendini suçlamaya devam ettiğini belirtir. Rüyada davetsiz olarak bir misafirliğe gitmek yabancı duygular veya düşüncelerin aklınızı karıştırdığını ifade eder. Bu konuda rüyada misafir görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir