Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Davetsiz Misafir Görmek

Rüyada davetsiz misafir görmek neye işarettir?

Ben çok nadir aklımda kalan ve beni etkileyen rüyalar görürüm. Beni etkilediği için bu rüyamın yorumunu merak ediyorum. Sokak kapısını açtığımda merdiven boşluğuna sığınmış üç kişi görüyorum. Türkçe bilmiyorlar. Akşam ve hava soğuk olduğundan geceyi geçirebilecekleri bir yer aradıklarını ve bizim apartmanın merdiven boşluğuna sığındıklarını anlıyorum. Güzel bir bayan ve 2 yakışıklı genç erkekti.

Güven veren temiz bir yüzleri vardı ama ben onları evimde misafir edip etmemek konusunda kendi kendime soruyordum. Evimde eşim ve oğlumdan fikir soruyordum. Onlarda evimizde misafir etmemizin uygun olmayacağını düşünüyorlardı. Onlara bir şekilde yardımcı olmak istiyordum Evden öylece çıkıp gitmelerine gönlüm razı olmuyordu. Bu karışık duygular içinde uyandım. Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Rüyada davetsiz misafir görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada davetsiz misafir görmek suçluluk duygularını temsil eder. Rüya sahibi insanın geçmişte işlediği bir günah, yaptığı yanlış bir iş, söylediği kırıcı bir söz ya da yaptığı bir hatalı davranış neticesinde birini üzdüğü ya da kırdığı için hala kendini suçlamaya devam ettiğini belirtir. Rüyada davetsiz olarak bir misafirliğe gitmek yabancı duygular veya düşüncelerin aklınızı karıştırdığını ifade eder. Bu konuda rüyada misafir görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Davetsiz Misafir Görmek” için 2 yanıt

Rüyada erkek arkadaşını evine davet etmek ne demektir
Merhaba, Ben dun gece ruyamda oldukca ilginc bir sey gordum sizinle paylasip yorumlamanizi rica ediyorum.
Ruyamda erkek arkadasimi evime davet ediyordum ancak annem evdeydi ama onun geldigini gormuyordu. Odamda biz onunla oturuyoduk. Aksam olunca aslinda onun kalma gibi bir fikri yoktu ama ben yatagimda uyuya kaliyordum o ise sandalyede uyuya kaliyordu. Gece birkac arkadasimi ve sevgililerini ciftler halinde odama geldiklerini gordum, ciftlerin yani sira tek basina gelen gercek hayatimda sadece simayen tanidigim biri vardi.
Erkek arkadasim hala uyuyordu. Bu sirada oda dolunca annem odaya geliyordu ve etrafa bakiniyordu ama garip bir sekilde kimseyi gormeden geri cikiyordu ben de baya sasiriyordum nasil olur diye. Ertesi sabah ben erkek arkadasimla yolda yururken diger ciftler de onden yuruyor bu sirada erkek arkadasim tuvalete girecegini soyleyerek bir dukkana girecekken sihir yapilmis gibi ortadan kayboluyor ve geri gelmiyor.. bu sekilde uyandim. Simdiden tesekkur ederim.

Rüyada erkek arkadaşı görmek, erkek arkadaşını görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verir.
Onu evinize davet etmeniz, onunla daha iyi bir iletişim kurma arzunuzu simgelerken, rüyanın devamında olanlar, onun ortadan kaybolması gibi olaylar, istediğiniz güzel iletişim sağlamakta zorlandığınızı, zorlanacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir