Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Davud Peygamberi Görmek

Rüyada Davud Peygamberi görmek neye delalet eder?

Annem rüyasında ben doğduktan sonra Davud Peygamberimizin yanına götürüldüğümü ve beni kucağına aldığını ve bana dualar okuduğunu söylüyor ve zamanın mürşidi kamili ben daha kundaktayken “bu benim yerime geçecek” diyor.

Ablam rüyasında bir genç delikanlı çocuğun parçalara ayrılıp, geri toplanıp, diriltildiğini görüyor ve ablam “o sendin” diyor. Arkadaşlar sırtımda yüzümde benler var, rüyamda bana büyük biri olduğumu söyleyip duruyorlar, namazlarımı kılmaya başladım, bunların anlamları nedir, lütfen açıklayabilir misiniz?

Rüyada Davud Peygamberi görmek tabiri

Rüyada Davud (A. S. ), Hazreti Davud, Davud Peygamberi görmek gerçek yaşamınızda kendinizi çeşitli yönleriyle kabul ve entegre etmek için öğrenme döneminde olduğunuzu gösterir.

Bu rüya aynı zamanda bir toplantı veya görüşme için en iyi zamanı doğru belirlemeniz gerektiğini belirtir. Hayatınızda tartışılan, tartışılarak doğrunun bulunması gereken bir durum olduğunu simgeler.

“Rüyada Davud Peygamberi Görmek” için bir yanıt

1996 doğumluyum. Cinsiyetim: kadın, Öğrenciyim ve bekarım. Gördüğüm rüyaya gelelim. Dün bir rüya gördüm. Pazartesi gecesi sabaha karşı oluyor yani. Bugün de salı. Rüyamın içinde başka bir rüya görüyordum. O rüyanın içinde de Davud peygamberi gördüm. Bayağı yakın bir konumdaydık. Birbirimizden uzakta değildik. Ellerimi iki yanağına tamamen açıp koyuyordum. Ellerimi yüzüne yavaş yavaş bastırarak aşağıya doğru çekiyordum. Bunu sayamayacağım kadar çok kez yaptım. Aynı zamanda ağlamaklı bir sesle “Peygamberim, peygamberim” diyordum. Onu sayamayacağım kadar çok sevmeme izin verdi. Aynı zamanda Davud Peygamber aşırı derecede güzel ve de yakışıklı idi. Onun kadar yakışıklı birini görmedim ben. Daha sonra rüyamın içindeki rüyadan uyandım. Düşündüm ki kimseye söylememeliyim. Rüyasında peygamber gördüğünü söyleyen bir daha göremez diyordum. Daha sonra tamamen uyandım. Ben ne tam anlamı ile namaz kılan ne tam anlamı ile ibadet eden bir insanım. Lütfen rüyamı yorumlayın. Sürekli bunu düşünür oldum. Çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir