Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Davul Görmek

Rüyada davul görmek neye çıkar?

Rüyamda bir trendeyim, yanımda bir adam var. Tren çok güzel yerlerden geçiyor, sonra harika bir kumsalda iniyoruz. Kumsalda bir düğün var ama ilginç olan davul ve zurna çalıyor. Denize baktığımda her yerde koylar olduğunu gördüm, koylar çok yakın görünüyordu. Hava ve deniz çok güzeldi. Koy manzarası ise muhteşem ötesi, koylara baka baka yürüdük. İleride o koyları gören binalar olduğunu gördüm, binadan anladığım Avrupa’da bir yer olduğuydu. Burası çok güzel dedim.

Rüyada davul görmek neye yorulur?

Selma selam, görmüş olduğun rüya iş hayatı ve özel hayatınızda uyumlu bir çizgide gittiğinizi işaret eder aynı zamanda karşına çok güzel fırsatlar çıkacağını, manevi bakımdan daha da güçleneceğini ifade etmektedir.

Rüyada davul görmekRüyada davul görmek ömrü boyunca kendi şartlarına uygun ilerleme kazanacağınızı gösterir. Rüyada davul çalmak, davul çaldığını görmek yaşamınızda ilerleme, gelişme sağlamak için elinizden gelen gayreti gösterdiğinizi ve yakında bunun meyvelerini alacağınızı işaret eder. Rüyada davul çalan birini görmek sizin güçlü iradeli ve isabetli kararları ile başarılı bir insan olduğunuzu simgeler. Aynı zamanda iş kurmak düşünceniz veya iş değiştirmek arzunuzu gösterir. Rüyada davul sesi duymak yaşamın ritmi ve ihtiyaçlarınız, hedeflerinin peşinde sürekli koşarken yaşamın ağır şartlarına ayak uydurmak gerektiğini simgeler.

Rüyada trampet görmek olmasını canı gönülden istediğiniz bir dileğinizin çok yakında gerçekleşeceğini ifade eder. Rüyada trampet sesi duymak kısa bir zaman sonra hayatınızda her şeyin yoluna girmesi, çok güzel bir olayın gerçekleşmesi anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir