Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Davul Sesi Duymak

Rüyada davul sesi duymak neye çıkar?

Merhaba ben İstanbul Üniversitesi Kimya Bölümü 1.Sınıfta okuyorum. 2 gün önce rüyamda bana baya kol destek olan bir abimin bir sahnede davul çaldığını gördüm ama tokmakla değilde sadece küçük bir sopa var, onun ile davula vuruyordu ve davul sesi oldukça güçlü çıkıyordu. Liseden göbekli bir arkadaşımda oynuyordu. Ben de gittim arkadaşımın göbeğini sıktım.

O abi de bana “geç yerine otur sus” dedi. Gittim oturdum bu gece tekrar gördüm rüyamda onunla oturuyorduk bana dün sen beni davul çalarken gördün dimi rüyanda dedi bende evet dedim çok şaşırdım uyandım. Acaba yaşadıklarımdan mı etkilendim ? Şu ara bu abimle hep tartışıyoruz. Aramız pek iyi değil.

Rüyada davul sesi duymakRüyada davul sesi görmek neye yorumlanır?

Merih merhaba, rüyada davul çalan birini görmek Sizin güçlü iradeli ve isabetli kararları ile başarılı bir insan olduğunuzu simgeler. Aynı zamanda iş kurmak düşünceniz veya iş değiştirmek arzunuzu gösterir. Rüyada davul sesi duymak yaşamın ritmi ve ihtiyaçlarınız, hedeflerinin peşinde sürekli koşarken yaşamın ağır şartlarına ayak uydurmak gerektiğini simgeler. Rüyanın devamında gelişen olaylar bir arkadaşınız hakkında üzücü ya da can sıkıcı bir haber alacağınızı işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir