Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dayak Görmek

Rüyada dayak görmek neye işaret eder?

Rüyamda arabanın freni patlayıp kaza yaptım, direksiyonda ben vardım, yaralanan olmadı ama araba çok kötü hale geldi, sonra dayak yedim ve başka bir arabaya binerek geldiğim virajlı yoldan geri giderken araba devrildi, arabanın içinden çıktım ve çok güzel bir motor gördüm ona bindim arkaya bir sarışın çocuk bindi.

Ben 15 yaşındayım ve bana bir şeyler anlattı ama anlamadım, bunun anlamı nedir?

Rüyada dayak görmek neye yorumlanır?

Rüyada dayak görmek, dayak yemek, dayak yediğini görmek, iç dünyanızda bir duygu karmaşası, adeta iç kaos yaşamakta olduğunuzu gösterir. Bir an önce bu kaosa son vermek için olayları sakince değerlendirip ona göre davranmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada dayak atmak, dayak attığını görmek, güçlü olacağına işaret eder. Rüyada dayak yiyen birini görmek, birinin dayak yediğini görmek, akıllı olmayı, akıllı davranmayı ve akıllı olduğunuz sürece sıkıntıların, dertlerin sizden uzak olacağını işaret eder.

Bazı kültürlerde aşağıdaki açıklama bunu daha anlaşılır kılmaktadır.

* İki akıllı insan kavga etmez. Kavganın çözüm olmadığını bilirler.
* Bir akıllı ile bir deli kavga etmez. Çünkü akıllı insan kavgaya girmez.
* İki deli kavga ederler. Çünkü akıllarını kullanmayı bilmezler.

“Rüyada Dayak Görmek” için 4 yanıt

Rüyada abimin ve küçük kardeşimin dayak yediğinin ve abimin parmağı, kardeşimin de kolunun kırıldığnı gördüm. Acaba bu neye işarettir ? Lütfen cevap yazar mısınız ?

Rüyada dayak atmak
ruyamda tanimadigim bir adam yillar once ayrildigim esim bana ait altinlari bana gondermis aliyorum, altınlar yere dagiliyor toplayip torbaya koyuyorum, o esnada yegenim yanima kosuyor, saci dagilmis gozu yuzu kanlanmis, arkadasinin babasi dovmus cildiriyoru avazim ciktigi kadar bagirarak elime celik sopa alip adami dovuyorum tesekkurler.

Rüyada arkadaşının dayak yediğini görmek
Bir arkadaşım beni rüyasında beni kalabalık birilerinin beni dövdüğünü görmüş, bu neye işarettir?

Merhaba, ben ruyamda esimin tanimadigim yabanci birini cok kotu dovdugunu gordum ama tek dayak yiyen o yabanci değildi, benim esimde o kişiden dayak yemisti, karsilikli dovusmuslerdi yani, bende ayiriyordum esimi, adam yerdeydi artik. Bu ne anlama geliyor? beni aydinlatir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir