Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayısını görmek ne demektir?

Rüyamda dayımı ve dayımın eşini gördüm, üç bebekleri varmış ve ben onları sevmeye çalışıyorum. Ama annem “dokunma, sevme” diye bana kızıyordu. Ben bunları küçüklüğümde gerçekten yasadım ama neden simdi rüyama girdiler, anlamadım. Sonra annem kızınca ben küsüp kırılıp oradan gidiyordum.

Kimden:nefes
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:Sevgili
Şu anki ruh haliniz:üzgün

Rüyada dayıyı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dayı, annenin erkek kardeşini, öz dayıyı görmek, gerçek yaşamınızda zayıf yönlerinizi tanıma konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu ifade eder.

Lütfen dikkat: Rüyaların her zaman bir mesaj vermesini beklememek gerekir. Bazı zamanlar beyin geçmişte yaşananları kontrol ederken bu tür görüntülerin yansıması ortaya çıkabilir.

Rüyada dayı olmak, dayı olduğunu görmek zorbalık veya bastırılmış öfke anlamına gelir. Bu rüya aynı zamandan kendinden fazla emin davranışlar içinde olduğunuzu da simgeleyebilir.

Rüyada dayıyı ziyaret etmek, onun yanına gitmek veya dayının evini görmek rüya sahibinin bir iç muhasebe yapmaya başladığını, günahları ve sevaplar, doğruları ve yanlışları ile tam bir yüzleşmeye karar verdiğini gösterir.

“Rüyada Dayı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada vefat etmiş dayıyı görmek
Ben yaklaşık bir hafta önce vefat eden dayımı, rüyamda gördüm. karnının aç olup olmadığını sordum, başını sallayarak ve gülümseyerek tok olduğunu söyledi. gülümserken üst çenedeki altın dişi görünüyordu. sonra alt komşumun oğlumla aynı yaşta olan kızı kavga ediyordu, komşumun kızını alıp onların evine götürdü ve ona abdest almayı öğretiyordu. sonrada uyandım, yorumunuzu bekliyorum. şimdiden teşekkürler

Nil selam, bu tür rüyalar yorumlanmaz, çünkü bunlar mesaj vermekten ziyada yaşanan büyük acının yansımalarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir