Rüyada Dayı Kızını Görmek

Rüyada dayı kızını görmek neye işaret eder?

Rüya detayı: rüyam da dayımın kızı beni yanına çağırıyor. Gidiyorum bir apartmanın arka tarafında oturmuşuz, sohbet ediyoruz ama suratı asık mutsuz gibi. Yan tarafımızda bir yerde havuz var diğer tarafı da tamamen dağlık taşlık bir alan. Orada ufak çocuklar kavga etmeye başlıyorlar. Soruyorum “bunlar tanıdık değil mi? ne diye kavga ediyorlar” diye. O sırada çocuklar birini çağırıyor. Onlardan bayağı büyük biri geliyor ve diğer çocukların elinde olan balığı alıyor. Balığı çiğ bir şekilde ısırıyor sonra tükürüyor. Dayımın kızı da kalan kısmı yiyor.

Çocuklardan biri tanımıyorum ama bana diyor ki “sen buraya neden geldin? hiç gelmezdin” diyor. O sırada uyandım, söyler misiniz rüyada çiğ balık yemek ne demektir, bayağı merak ettim.

Rüyada dayı kızını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız aile bireyleri veya yakın akrabalar arasında kimi anlaşmazlıklar, çatışmaları işaret etmektedir.
Anlaşmazlıkların maddi nedenlerle veya kıskançlık sebebiyle olma olasılığı yüksek görünmektedir. Rüyada çiğ balık yediğini görmek rüyayı gören kişinin yaşamında kendisini rahatsız edecek kimi şeyler olacağını işaret ederken bunlara daha önce yaptığı hatalar, kusurlu davranışlar veya işlediği ayıpların sebep olacağını gösterir. Kendini iyi hissetmek ve bu durumdan çıkmak için üzdüğü, kırdığı ya da zarar uğrattığı kişilerden özür dilemek zorun kalacağını simgeler.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir