Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dayılanmak

Rüyada dayılanmak neye çıkar?

Rüyamda erkek arkadaşımla sahilde koşu yapıyoruz, tam o sırada yanımızdan bir araba hızla geçerek yerdeki suların üzerimize sıçramasına neden oluyor. Erkek arkadaşım elleriyle işaret yaparak arabayı kullananlara “dikkat etsenize, bakın üzerimize çamur sıçrattınız” diyor. Arabayı süren genç bunu görüp arabasını durdurup, geri geri gelmeye başlıyor.

Arabadan 4 genç inip, erkek arkadaşımın üzerine yürüyorlar, ikisi arkadaşımın ellerini tutup, arabayı kullanan genç arkadaşımın çenesini tutarak “sen dedin bakayım” diyor. Arkadaşım “dikkat etsene” dedim, diyor. Şoför genç dayılanarak, diğer gençlere “bakın nasıl kuzu gibi oldu” diyor. Erkek arkadaşım onlara bu yaptıklarının ayıp olduğunu, bir bayanın önünde dördünü birden döverek onları utandırmak istemediğini söylüyor, gençler buna gülüyor ve arabayı kullanan çocuk arkadaşıma bir tokat atıyor.

Bunun üzerine erkek arkadaşım ani bir hareketle ellerinde kurtulup, havada taklalar atarak dördünü birden dövmeye başlıyor, hepsinin ağzı burnu kanamaya başlıyor, ben arkadaşımın başına bir şey gelmesinden korkarak çığlıklar atarak yardım istiyorum ama sonradan asıl yardıma diğer dört çocuğun ihtiyacı olduğunu görüyorum, çünkü dördü de yerde ölü gibi yatıyor.

Hayırdır inşallah, durup dururken böyle bir rüya gördüm. arkadaşım sesiz, sakin, kendi halinde biridir ve kavgadan nefret eder. Bu neye işaret olabilir.

Rüyada dayılanan birini görmek tabiri

Nazlı merhaba, bu muhteşem rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada koşu yaptığını görmek aslında sizin için çekici olmayan, istemediğiniz kimi eylemler için sorumluluk üstlendiğinizi işaret eder. Bakınız rüyada koşu görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada üzerine su sıçradığını görmek sizin durgunluğunuzu ifade eder ve yeniden canlanmak gerektiğini yani hayata daha da sıkı bağlanmak  gerektiğini ve sessizliği bırakıp biraz daha şen şakrak, dilli biri olmak gerektiğini ifade eder. Bu rüyalar kişinin kendini halsiz ya da moralsiz hissettiği dönemlerde görür, lütfen rüyada su görmek sayfasını okuyun.

Rüyada dayılanmak veya dayılandığını görmek gerçekte öyle olmadığı halde her şeyin yolunda olduğunu kendinize inandırdığınızı, kendi kendini kandırdığını veya bir yalan ya da hatanızı örtbas etmeye çalıştığını simgeler. Rüyada dayılanan birini görmek rüyayı gören kişinin öfkesini kontrol etmekte zorluk çeken birileri olduğunu ve belaya kalmamak için onlardan uzak durmak gerektiğini ifade eder. Rüyada gövde gösterisi yapmak, sataşmak veya sataşmaya zemin hazırlamak, erkeklik tasladığını, dövüşe meyillendiğini, kubardığını, kabardığını, sataştığını görmek aynı anlamlara gelir.

Arkadaşının o dört kişiyi dövmesi aslında hayatında bir sorunun çözülmesine işarettir çünkü rüyada birinin başka birisini dövdüğünü görmek rüya sahibinin büyük ihtimalle iş yaşamında uzun süreden beri devam eden bir sorunu tartışma veya kavgaya varmadan karşılıklı konuşarak çözmesi gerektiğini, bu sayede kolayca çare bulacağını, çok hayırlı ve güzel bir şekilde problemin ortadan kalkmasıyla büyük bir ferahlığa ve mutluluğa kavuşacağına tabir edilir.

“Rüyada Dayılanmak” için bir yanıt

Hocam s.a ben uyurken annem geldi beni uyandirdi, sonra babam geldi beni döverek para istemeye başladi, hocam ben calismiyorum, sonra bende “sen beni hic sevmiyorsun hep para icin yapiyorsun” dedim, babamda dedi evet sevmiyorum seni, hocam bu nasil bir rüyadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir