Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dayının Evini Görmek

Rüyada dayının evini görmek neye delalet eder?

Rüyamda ortanca dayımın sözde kendi evindeymişiz, kendi evi değil ama ve misafirleri geliyor, bakıyorum ki misafirlerin bir çoğu ayakkabıları ile içeride. Az bir kısmı ve ben ayakkabımızı çıkartıp oturmuşuz ve dostları ile muhabbette iken ben yan odaya girdim. Yengem güzel bir şekilde elbiselerini giymiş, süslenmiş, dışarıya çıkacak gibi o odanın bir kenarında konuşmadan oturuyor. O esnada çok farklı çeşitleri ile siyah böcekler evin tabanından tavandan sağında uçuşan kırk ayak tarzı hepsi. Siyah renkte böcekler, o esnada arka kapıdan dışarı çıkmak istiyorum tahta bir merdiven yapılmış, merdivenin yarısına gelirken iri kalıplı siyah bir köpek tam hatırlamıyorum birde kaplan mı leopar mı her neyse.

Çok korktuğum köpek zincire bağlanmış tahta merdivenin tam ortasına bunu görüyorum, geri içeri giriyorum ve gitmek istiyorum, dayım bana bayram harçlığı vermek istiyor, büyük teyzem küçük oğlu da yanında ve ben almak istemiyorum. Tam dayım parasını geri çekerken bende tamam küçük kardeşime veririm deyip kapıdan çıkarken kapının önünde koca kaya taşları iniş merdiveni olsun diye koymuşlar dışarıda da fakir çocuklar vardı biri eve girmek istiyor ve ben müsaade etmedim herhalde ve uyandım lütfen dönüş sağlarsınız, islami rüya tabiri sitelerinde detaylı bulamadım.

Rüyada dayının evini görmek yorumu

Aslan merhaba,

Rüyada dayının evini görmek veya onun evine gitmek rüya sahibinin bir iç muhasebe yapmaya başladığını, günahları ve sevaplar, doğruları ve yanlışları ile tam bir yüzleşmeye karar verdiğini gösterir. Bakınız dayı rüya tabiri sayfası.

Rüyada dayının eşini görmek içinde bulunduğunuz durum hakkında yengenin etkisi olduğunu düşündüğünü ifade eder. Bu rüya yaptığı hatalarda haklı ya da haksız olarak başkalarını suçlu görme huyu olanlar tarafından sık görülür. Rüyada siyah böcekler görmek rüya sahibinin kendisine sıkıntı verecek bazı gelip geçici durumlar ile karşılaşacağına işaret eder. Siyah köpek görmek bir arkadaşının gölge yönünü ifade eder. Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgeler. Rüyada bayram harçlığı görmek gerçek yaşamda rüya sahibinin bir yerden gelecek maddi bir beklentisi olduğunu simgelerken, bunun umduğu kadar olmasa da onu sevindirecek miktarda gerçekleşeceğini ancak bu miktarın dahi aile içinde bazı dedikodu ya da sürtüşmelere sebep olacağını simgeler, kişinin daha güçlü olması ve üzerindeki ürkekliği bırakması gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir