Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Dayının Kaza Yaptığını Görmek

Rüyada dayının kaza yaptığını görmek neye işarettir?

İyi Günler. Ben rüyamda bizim arabayı dayımın kullandığını ve yanında da kuzenimin çocuğunun olduğunu gördüm. Bunlar arabayla köye babamla bizim yanımıza geliyorlardı. Çok yaklaştıkları sırada birden yolun kenarında aşağı doğru yuvarlanmaya başladı ve biz hemen oraya indik. Asıl enteresan olan ben akrabalarımın düştüğüne değilde bizim arabanın düşmesine üzüldüm. Aşağı indiğimizde ikisi de hayattaydı ve onlara sarılıp ağladım ve hala aklımda arabanın durumu vardı. 18 yaşındayım bekarım ve üniversite de okuyorum. Ruh halim aileden yeni ayrıldım ve çok fazla özlem duyuyorum.

Rüyada dayının kaza yapması neye çıkar?

Ömer merhaba, bu ilk bakışta basit bir rüya gibi görünüyor ancak çok derin bir anlam taşıyor. Rüyada sizin arabanızı dayınızın kullanması sizin (veya ailenizin) hayatınızın yönünü belirlemek konusunda kendi kararlarınızı kendinizin vermediğini, çevrenin etkisinin fazla olduğunu anlatmaktadır. Eğer siz (aileniz) çevrenizdeki bilgili, tecrübeli insanların tecrübelerinden yararlanmak için onların kararlarına uyuyorsanız bu iyi bir şeydir. Ancak siz yeterli inisiyatif kullanamamak nedeniyle başkalarının sözlerine fazla kulak asıyorsanız bu düzeltilmesi gereken önemli bir konudur.

Rüyanın devamında gelişen olaylarda kaza sonucu ölüm olmaması hayatınızda pozitif yönde gelişmeler olacağını, hayatınızda daha isabetli kararlar vermeye başlayacağınızı göstermektedir. Bu konuda rüyada trafik kazası görmek sayfası ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir