Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dayıyı Sarhoş Görmek

Rüyada dayıyı sarhoş görmek ne demektir?

İyi günler, dün gece rüyamda şöyle bir şey gördüm. Lisenin ilk günüymüş sözde, dayım beni ekiple gideceğim liseye götürüyormuş ama dayım sarhoşmuş. Gitmeden önce bir büfeye götürdü dayım beni, büfeci gerçek hayatta bizim okuldan kaçıp bilardoya gittiğimiz kahvenin sahibiydi. Dayıma okuldan kaçıp onların kahvesine gittiğini söyleyecek gibiydi ama göz işaretimle söylemedi. Okula gittiğimde sınıfımı bulamadım, müdür yardımcısına gittim “herhangi bir sınıfa gir” dedi.

Daha sonra evimin altındaki pastanenin önünde buldum kendimi, pastanenin içinde üç tane kız var, birisi samimi bir arkadaşımı soruyor, içeri girdiğimde diğer kızlardan biriyle sohbet ediyorum, güldürecek sözler söylüyorum ama o ağlıyor, sarılıp teselli etmeye çalışıyorum, biraz düzeliyor. Tabir ederseniz sevinirim teşekkürler. Metin’in rüyası. 15 Ağustos 2012 @ 10:42

Rüyada dayıyı sarhoş görmek tabiri

Metin Merhaba,

Rüyanız, gerçek hayatınızda henüz kişisel gelişiminizi tamamlamadığınızı, hayatınızda hedeflerinizin net olmadığını ve bu nedenle derin kaygılar içinde olduğunuzu simgelemektedir. Dilerseniz rüyada sarhoş görmek rüya tabiri sayfasını da inceleyin.

İpuçları : okulun ilk günü, liseye gitmek, dayı, sarhoş, büfeci, bilardo, kahve, okuldan kaçmak, göz işareti, müdür yardımcısı, pastane, üç tane kız, samimi arkadaş, sohbet etmek, ağlayan arkadaş, teselli etmek.

“Rüyada Dayıyı Sarhoş Görmek” için 2 yanıt

İstiharede sarhoş şoför görmek
Selamın aleyküm ben Seyhan, 18 yaşında olan görümcem üniversite sınavına hazırlanıyor, çok stresliydi, benden onun için istihare namazına yatmamı istedi, onun için istihare namazına yattım, namazı kılıp duasını edip yalnız başıma uyudum, rüyamda sarhoş bir adam beni dövmeye çalışıyordu, benimde elimde sopa vardı kendimi korumaya çalışıyordum, sopayla vurdum adama ve bir takım insanlar daha vardı bizi ayırmaya çalışıyorlardı. Yardımcı olursanız çok memnun kalırım.

Seyhan merhaba, başkasının adına istihare yapılmaz. Allah o kadar büyük, o kadar yücedir ki o her şeyi bilir, herkesi duyar, her şeyi anlar. Ondan bir şey istemek için aracıya gerek yoktur. Görümcenize söyleyin Allah’a sığınsın, ona dua etsin, ne dileği varsa direk kendisi dilesin. İnanın çok faydasını görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir