Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Deccal Görmek

Rüyada deccal görmek neye delalet eder?

Rüyada deccal görmekYaklaşık 7 sene önce manevi alemde ben deccalı gördüm, müşahede ettim deccalın sağ gözü siliktir, sağ gözü sağ alt yanağındadır, burnu çok uzundur, kum kırmızısı teni vardır, kızıl renklidir.

Rüyada deccal görmek neye yorulur?

Rüyada deccal görmek, rüyada deccalı görmek gerçek yaşamınızda kendini henüz keşfedemediğini, iyi ile kötü, doğru ile yanlışı ayırma konusunda henüz çok başarısız olduğunuzu, tuhaf fikirlere ve vahşi hayal gücüne sahip olduğunuzu ifade eder.

Deccal nedir Sağ gözünün kör olduğu, yani Hakkı-gerçeği görmekten uzak, sahip olacağı olağanüstü güçlerle insanları kendine tapındıracak, YÜCE RAB olduğunu iddia edecek varlık.

Deccal adı verilmiş bulunan bu yaratık, bize nakledilen bilgilere göre, birtakım olağanüstü şeyleri insanlara gösterecek ve kendisine inanılmasını isteyecektir.

“Rüyada Deccal Görmek” için bir yanıt

Benim adım Eren. Yaşım 16, ramazanda sahuru önceden yapıp uyudum ve rüyamda teyzem, annem, arkadaşları ile oturup dua okuyorlar, apartmanın en üst dairesinde kuran okudukça aşağı bodrumdan bağırtılar geliyor. Annemin ve teyzemin arkadaşları çocuklarına “aşağı bodruma bakın bit şey mi var” diyorlar. Çocuklar 20 yaşlarında ve bodrum 3 kattan oluşmakta, ilk katı ışık görüyor ama çok az diğer en alt iki katı zifiri karanlık. Çocuklarla ben 2. katın merdivenine kadar iniyoruz. Sonrasında ben inmiyorum onlar telefonlarındaki ışıklarla indikleri an çığlıklar duyulmaya başlıyor apartmanda.

Ben korkudan direk yukarı çıkıyorum. Yukarıda bekleyen çocuk gözümün önünde çarpılıyor. Sonra önümden yaşlı bir teyze koşarak ”Deccal” bu diye bağırarak apartmandan çıkıyor. Teyzemle bizde ardından çıkıyoruz ve camiye sığınıyoruz. Camide o sırada 2 rekatlık şükür namazı kılınacaktı. Bizde oturduk imam bir konu hakkında bilgi vermek istiyordu ve camiye gelen insanlardan konu istendi. Camiye sürekli gelen cemaat Allah hakkında bilgi ver diyordu. Geri kalanlar iste şeytanı anlat diyordu. Sonra oraya gelen sürekli olan cemaat camiyi terk ediyordu. İmam bir tane film açıyordu deccal hakkında ve filmde bir erkek bir kadınlar telefondan mesajlaşıyordu .Konuları ise kızın kardeşi engelli galiba onla dalga geçiyorlardı kardeşi ise habire uyanıp bir kutuyu öpüyordu kutu onun kadar büyüktü ve kız kardeşi ise ona kurabiye attı. Kurabiyeyi attı sıra rüyam sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir