Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dedekorkut Görmek

Rüyada Dedekorkutu görmek neye çıkar?

Rüyamda çocukluk yaşlarında olduğumu gördüm, rahmetli dedem de sağ idi ve yanımdaydı. Beni uyuturken dedekorkut hikayesi anlatıyordu ama çok farklı bir şekilde. Dedem destan okuyordu ben gözlerimde o anlatılanı canlı bir şekilde izliyordum. Rüyada uyuduğumda rüyada birmiş oldu. Bu neye işaret olabilir. Ben şu anda 32 yaşında, nişanlı bankacıyım.

Rüyada Dedekorkutu görmek tabiri

Kaan selam, bu çok önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüyayı önemli kılan şey rüyadaki olayların hepsininde aynı yönde mesaj vermesidir. Rüyada çocukluk yıllarını görmek veya o yaşta olduğunu görmek aslında senin gerçek hayatında bazı konularda yorgun, bıkkın veya aşırı endişeli olduğunu, çocukluk yıllarının o dertsiz dönemlerine özlem duyduğunu göstermektedir.

Rüyada Dedekorkut’u görmek veya Dedekorkut destanı, hikayesi dinlemek ya da okumak; sevgi, bilgelik, koruma ve aile bağlarını simgeler. Çocukluğa duyulan özlemleri, sevgi ve ilgiye muhtaçlığını ifade eder. Rüyada destan okuyucu, kıssacı birini görmek çevrenizde tatlı diliyle nasihat veren, sulh ve sükun için insanları teşvik eden, bilge birinin olduğunu simgeler.

Öte yandan rahmetli dedeni diri görmüş olman da aslında gerçek hayatında bir sorunun veya sıkıntının çözümünde akıl danışmaya ihtiyaç duyduğun, güvendiğini birini temsil etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir