Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dedenin Evini Görmek

Rüyada dedenin evini görmek ne demek?

Rüya konusu : köy evi, amcanın evi, köyünü görmek.

Rüya başlığı : köyde dedem ve amcamın evini sürekli görüyorum.

Rüya detayı: köyü görüyorum olaylar sürekli aynı evde geçiyor yaşım 29 evdeyim bekarım saat gece 02 gibi dördüncü kat rüyamda her gün dedem ve amcamın köydeki evlerini görüyorum.

Rüyada dedenin evini görmek yorumu

Aynı rüyayı sık sık, tekrar tekrar görmek, o rüyanın önemli bir mesaj vermek istediğini gösterir.
Rüyada ev görmek hayırlıdır. Ev rüyaları daima önemli sayılırlar. Bunlara dikkat etmek ve yorumu da iyi yapmak gerekir. Rüyanız dedeniz veya amcanızın ya da her ikisinden birden hakkınızda hayırlı bazı işleri işaret edebilir. İçinde bulunduğunuz durumu ve gelişmeleri dikkatlice analiz etmelisiniz.

“Rüyada Dedenin Evini Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda dedemin köydeki evindeyim ve dayım kayınvalidem var bir yandan küçük bir kapta hamur yoğuruyorum içinde bulgurda var hamurun sonra etrafıma bakıp hüzünlerniyorum bir zamanlar çocukluğumun geçtiği ev nasıl geçti zaman dedem anne annem olmadan o kalabalık boş geldi bana onlarsız… ve sonra eşimin kız kardeşiyle dil tartışmasına giriyorum ve çok sinirleniyorum…yorumlarsanız çok mutlu olurum..

Selam, ruyamda dedemin koydeki evindeyim ve orada halami yengemi annem ve eski sevgilimi goruyorum ama eski sevgilim dedemin evine yeni karisi ile gelir. Karisi da gebedir. Ben eski sevgilimle konusuram o bana soyleyir ki senin yuzunden ben bu kizla evlendim falan. Sonra beni opuyor yuzumden, konusmamiz davam ediyor, annemle de cok iyi konusurlar. Eski sevgilimin karisi da benimle cok iyi davraniyor. Eski sevgilimde bende simdi bekariz ve bizim ayrilmagimizda 1 yili geciyor. Ayrilan ben olmusum, eski sevgilim dedemin evini tanimiyor, nasil oluyor ben onu orada gordum. Bu ruyami acikliyardiz bana.

Mrb surekli annanemle dedemin evde hergun farkli goruyorum.evlerin onu cimen yatak goruyorum.dun gecede dedemlerin evde balkonda yatak goruyorum.bi kac gun oncede dedem eve gelip yemek istiyor bu gecede annanem geldi ruyama ve yine balkonda yatak dua istiyorlardir dedim.kur’ani kerim okuyorum ruhlarina yine ruyama giriyorlar surekli dua istedikleri degil bellide ne oldugunu da anlamiyorm ne gosterdiklerini de anlamiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir