Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Dedenin Öleceği Tarihi Görmek

Rüyada dedenin öleceği tarihi görmek neye çıkar?

18 yaşındayım, öğrenciyim, rüyamda kendimi ikinci bir şahsın gözünden izliyordum, dedemin mezarı başında ağlıyordum ve dedemin mezar taşı çok net bir şekilde görünüyordu, ölüm tarihi 2017 olarak gözüküyordu. Bu rüyayı gördüğümde dedem sapasağlamdı, şimdi ise ilik kanseri olduğunu öğrendik ve tabi bir yandan da böbrek yetmezliği var, yani durum kötüye gidiyor. Sizin bu durum hakkındaki yorumunuzu merak ediyorum. Bu rüyayı geçen sene gördüm bu kadar net hatırlıyorum, çünkü rüyadan sonra her şeyi bir kağıda yazdım.

Rüyada dedenin öleceği tarihi görmek tabiri

Oğuz merhaba, birinin öleceğini görmek ya da birinin öleceği tarihi görmek konusunda bir çok rüya geldi ve bunlar cevaplandı. Aynı cevabı sana da yazmak durumundayım. Ölümü sadece Yüce Allah bilir, bu konuda bilgi Peygamberlere dahi verilmemiştir. Dolayısıyla görülen ölüm tarihi veya ölüm olayından bir ölüm manası çıkarılmamalıdır. Bu konuda detaylı açıklama rüyada öleceğini görmek sayfasında yer almakta ve ilgili sayfada “rüyada birinin öleceğini görmek genellikle moralin bozuk olduğu, karamsarlığın hakim olduğu dönemde görülen bir rüyadır ve rüyada görülen kişi hakkında bir haber almayı işaret eder. ” denilmektedir.

“Rüyada Dedenin Öleceği Tarihi Görmek” için bir yanıt

Merabalar rüyamda, acil para bulmamız gerekiyodu ve ben çok tedirgindim sonra annem bana 5hafta ömrüm kaldı diyordu. Aklımdan çıkmıyor bir türlü bu ama bunu başka nedeni de var. Taşınma işleriyle meşguluz ve eski evimize tasınmak istiyoruz rüyamdada eski evimize tasındığımı gördüm ve gerçekte de taşındık bundan da ötürü ki bu rüya ben çok korkutuyor. Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir