Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Dedikodu Görmek

Rüyada dedikodu görmek neye alamettir?

Rüyada dedikodu görmekÇok kötü rüya gördüm Sevdiğimin annesini gördüm, ölüyordu ama ben onu görüyordum, kendi babamı kuzenimi de rüyamda görüyordum, onlarda ölüyordu ama hepsi birden kalkıyordu, çok korkuyordum, cenaze evine gittik kaynanamın evine ama oturduğu ev başkasının eviydi, çok kalabalık idi ev, herkes dedikodu yapıyordu şu an yazarken bile elim titriyor çok kötüydü ne demek oluyor bu?

Rüyada dedikodu görmek neye yorulur?

Mavi ay selam. Görmüş olduğun rüya yoğun karamsar duyguların hakim olduğu bir zaman evresi geçirmekte olduğunu, sabır ve dua ile bu dönemi atlatıp huzura kavuşacağını göstermektedir.

Rüyada dedikodu görmek veya rüyada dedikodu yapıldığını görmek kimi arkadaşlarınız yüzünden sorunlar yaşayacağınıza, dikkat etmeniz gerektiğine  işaret eder. Rüyada dedikodu yapmak, birilerini çekiştirmek veya dedikodu yaptığını görmek reel yaşamınızda çevrenizdeki insanları rahatsız eden kimi alışkanlıklarınız ya da yönleriniz olduğunu işaret edip, onları tespit edip düzeltmeniz gerektiğini simgeler.

Rüyada birisi hakkında gıybet etmek, gıybet ettiğini görmek yapacağınız bir hatalı davranış veya söyleyeceğiniz bir yanlış söz yüzünden yaptığınızı tüm iyiliklerin boşa gideceğine işarettir. Rüyada birinin bir başkası hakkında gıybet yaptığını görmek etrafınızda dedikoducu insanlar olduğunun işaretidir.

Rüyada hakkında dedikodu yapıldığını görmeniz ise bulunduğunuz ortamda sizi huzursuz eden kimi kişiler olduğunu, onlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını okuyunuz.

Rüyada laf etmek veya laf duymak (dedikodu manasında değil) bir haber almaya yorumlanır. Başka dilde laf etmek çok kültürlü, bilge bir kimse olmaya işaret eder. Düşmandan laf duymak çirkin bir söz işitmeye işarettir.

Rüyada gammazlık, gammaz olmak, gammaz olduğunu görmek kendi kendinize, etrafınızda koruyucu bir bariyer ya da duygusal bir duvar inşa ettiğinizi ve diğer insanlarla iyi ilişkiler, kaliteli iletişim kurmakta zorlandığınızı ifade eder. Rüyada gammazlık yapan, gammaz birini görmek hayatınızda şimdiye karşılaşmadığınız derecede kötü kalpli biriyle karşılaşmaya delalet eder. Gammaz; laf götürüp getiren, söz taşıyıcı, ara bozan, fitneci kişi, gammazlık ise bu eylemleri yapma durumudur. Casus, çaşıt, fitleyici, gıybetçi, hafiye, iftiracı, ihbarcı, jurnalci, karacı, kovcu, muhbir, müfteri, müzevir, tezvirci terimlerinin rüya tabiri de benzer şekildedir.

“Rüyada Dedikodu Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar; Rüyamda neresi olduğunu bilmediğim bir yerdeydim. İçerisi epey kalabalıktı. Mekanda ilerleyince yıllardır görmediğim ve görmek de istemeyeceğim eski okul arkadaşlarımdan birkaçını gördüm. Beni görünce hakkımda konuşmaya başladılar. Dinlemek istemediğim için kulağıma kadar gelen dedikodu fısıltıları eşliğinde ayrıldım oradan. Bir tanesi peşimden geldi ama ben durmadım koşa koşa uzaklaştım. Sonrası daha da ilginç kendimi paraşütle uçarken gördüm en son koşuyordum o paraşüte ne zaman bindim bilmiyorum gerçekten. Arabaların üstünden onlara çarpmadan geçip yönümü tayin etmeye çalışıyorum. Paraşüt yükseliyor ama ben yükselsin istemiyorum korkuyorum alçakta uçup evime gitmeye çalışıyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 19, Erkek, bekar, öğrenci.

Emir merhaba, rüyanda bilmediğin bir yerde olduğunu görmen hakkında bir çevre değişikliği yada yaşamında bir değişimi işaret ederken, görmeyi arzu etmediğin eski okul arkadaşlarını görmen ise aşk ya da okul hayatında istediğin başarılara kavuşmana engel olan veya olmak isteyen birileri olduğunu ve bunlara karşı dikkatli olmak gerektiğini anlatırken aynı zamanda öfkene sahip çıkıp, onu kontrol etmeyi başarmak gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada paraşütle atladığını görmek gerçek hayatta çevrendeki insaların senin hakkında neler düşündükleri konusunda bilgi verir. Bu konuda lütfen paraşüt rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir