Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dedikodu Yapıldığını Görmek

Rüyada dedikodu yapıldığını görmek neye çıkar?

Merhaba, 22 yaşındayım, kızım, öğrenciyim. Rüyamda erkek arkadaşımla beraber dersteydik, arka sıramda oturan 2 kız sürekli benim dedikodumu yapıyorlardı. Benim duyduğumu bildikleri halde susmuyorlardı, uyardığım halde devam ettiler, “erkek arkadaşı geldi havalandı” tarzında bir şeyler söylüyorlardı.

Hocaya söyledim “rahatsız oluyorum” diye, hoca dışarı çıkarttı onları. Daha sonra ben dayanamadım çıktım dışarı, erkek arkadaşım sınıfta kaldı, benimle gelmedi. Bütün okulu aradım, kızları bulamadım, sinirden arabaları yumrukladım, herkes sakladı kızları benden, bulsaydım öldürene kadar dövecektim, o kadar sinirlenmiştim ve hayatımda hiç bu kadar sinirlenmemiştim sonra kızları bulamayınca uyandım. Rüyanın unsurlar: okul, ders, sınıf, erkek arkadaş, kızlar, dedikodu, hoca.

Rüyada dedikodusunun yapılması ne demektir?

Merhaba,  Rüyada dedikodu görmek kimi arkadaşlarınız yüzünden sorunlar yaşayacağınıza, dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Bana göre rüyanız, gerçek yaşamınızda sakin olmanız, arkadaş seçimi ve arkadaşlarla iletişimde dikkatli olmanız gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir