Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Define Aramak

Rüyada gömü aramak neye işaret eder?

Mesajınız iyi akşamlar, rüyada gömü ararken taştan kutuya benzeyen bir mezar görüyor ve o mezarı açınca içinde tek kuyruk kemiği olduğunu görüyorum. Rüyada  gömü aradığını görmek ne anlama geliyor ? açıklarsanız sevinirim.

Rüyada gömü aramak neye yorumlanır?

Rüyada define yani gömü aradığını görmek kişinin rızkının ve malının artacağına, varlığa işaret eder. Rüyada mezar görmek işlediği günahlardan dolayı vicdan azabı çekeceğine işarettir

Rüyada gördüğünüz kuyruk kemiği ise gerçek yaşamda dik durmak, kendi başının çaresine bakmak konusunda sıkıntı çektiğinizi göstermektedir.

Sonuç olarak rüyanız hayatınızda kimi sıkıntılar yaşadığınızı, bu sıkıntılardan kurtulmak için çaba sarf ettiğinizi fakat manevi olarak kimi tatminsizlikler, eksiklik taşıdığınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Define Aramak” için 3 yanıt

s.a hocam rüyamda en az bir iki haftada bir görüyorum hep define arıyorum ve sürekli eski mezarlarda arıyorum ne anlama geliyor tşk ederim

Hocam ben rüyamda tarihi para topluyordum, yerden bozuk bozuk paralar, sonra o bozuk paraları toplaya toplaya o bozuk paralar beni bir mezarlığa götürdü, sonrada nasıl olduysa yanıma birileri gelip define kazmaya basladık, sonra bir süre kazdıktan sonra böyle eski püskü bir tas çıktı içinde hiç bir şey yok sonra devam edelim dediler, belki çıkar diye bende dedim ki 3 harfliler musallat oluyormuş defineye ben daha kazmam dedim gittim, sonrada rüyada bitti, Bu rüyanın tabiri nedir hocam çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir