Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Define Bulduğunu Görmek

Rüyada define bulduğunu görmek ne demek?

Merhabalar, rüyamda çamurlu bir arazi yolunda abimle bisiklet ile ilerliyoruz, sonra yol kenarlarında gömü olduğu görüyoruz, kimi yerler küçük kazılmış bir şekilde. Bisikletle yukarı doğru çıkıyoruz, ben kullanıyorum bisikleti ve yolun ortasında yoruluyorum, sonra abim kullanıyor, dağın bir yamacında duruyoruz ve kayanın arkasında bir sandık altın görüyoruz.

Teşekkürler, İyi günler. Yorumu nedir acaba? Sancak tarafından 08.04.2013 / 14:19 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: çamurlu yol, bisiklet kullanmak, gömü bulmak, gömü sandığı, bir sanık altın, altın bulmak.

Rüyada define bulduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Sanca merhaba, bu hoş rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

Rüyada çamurlu yolda gidiyor olmanız, şu anda gerçek hayatınızda kimi sıkıntılar veya sorunlar içinde olduğunuzu gösterirken rüyada bisiklete binmek , bisiklet kullanmak, bisiklete bindiğini, bisiklet kullandığını görmek sorunlarınızın üstesinden kendi çabalarınızla gelmek, sorunlarınızı çözmek manasını taşır.

Define bulmak , gömü bulduğunu görmek hiç beklemediğiniz birisi ya da birilerinin vesile olmasıyla hayatınızda yeni, aydınlık dönemin başlayacağını bu dönemde bolluk ve berekete kavuşacağınızı simgeler.

“Rüyada Define Bulduğunu Görmek” için 3 yanıt

rüyamda amca oğlunun evinin yanındaki kiraz ağacının altında bir küp dolusu altın buldum, bu rüyayı en az on kez gördüm

ormanlık bir alanda ılerlerken buyuk bir agacın altınta eski bir gemının oldugunu fark edıyorum ve ıcıne gırıyorum, kapılar kılıtlı oldugunu goruyorum, saga sola bakarken gemının baş tarafında bir kolun oldugunu fark edıyorum ve kolu cevırıyorum, asagıdan bır kapı acılıyor gıdıyorum bakmaya, sonra bırden babam dahıl oluyor, ruyama beraberr gıdıyoruz asagı ındıgımızde gızlı bır bolmede mermiler buluyoruz sonra uyandım

Rüyada define bulmak
Annem, ben ve bir din adamı ile üçümüz kapalı bir yerde define arıyoruz, önce biraz arasak ta sonra hemen buluyoruz, define küçük keselere katılmış içinde altın bilye olan 30-40 torbadan oluşuyor, üstünde de “Allah ve kıbleye aittir” ve Arapça bazı şeyler yazıyor.
Defineyi çıkarıp keseleri tek tek plastik kutulara katıp, din adamına teslim ediyoruz ve din adamı defineyi alıp götürülmesi gereken yere götürüyor, annemle ben defineden hiç pay almıyoruz, zaten bu işi Allah rızası için yapıyoruz. Rüyam bu kadar hayırlısı olur inşallah.
Takma isim : erkan
Yaşınız : 24
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : Mutsuz, sorunlu bir evlilik yaşıyorum
Anahtar kelime : altın aramak, define aranmak, define bulmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir