Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Define Görmek

Rüyada define görmek neye işaret eder?

Rüyamda televizyon içinde gizlenmiş gömü buldum, 3 arkadaş defineyi paylaştık, işaretlerden yola çıkarak bulduğumuz 3 kese altın, bu tam olarak ne demektir?

Rüyada gömü görmek neye yorumlanır?

Rüyanızın 2 ana unsuru var. Define bulmak ve 3 rakamı. Rüyada altın define bulmak erkek çocuğuna hamile olmaya işarettir. Rüyada üç sayısı, 3 rakamı görmek yaşam, canlılık, iç gücünü, tamamlama, hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji kendini keşif işaretidir

Rüyada define görmek rızkının ve malınızın artacağına, varlığa işarettir. Hayırlı bir rüya olup yaşamınızın iyiye gideceğini gösterir. Gömü terimi de aynı anlama gelir. Rüyada define aramak, define aradığını görmek ailenizin geçimi, onların daha iyi yaşaması için gayret gösterdiğinizi ve emeğinizin karşılığını alacağınıza delalet eder.

Rüyada define bulmak veya define bulduğunu görmek hiç beklemediğiniz birisi ya da birilerinin vesile olmasıyla hayatınızda yeni, aydınlık dönemin başlayacağını bu dönemde bolluk ve berekete kavuşacağınızı simgeler.

Altın define erkek çocuk işaretidir, bir erkek çocuğa kavuşmaya ya da yakınının birinin erkek çocuğu olacağına işarettir. Gümüş define kız çocuk işaretidir, bir kız çocuğa kavuşmaya ya da yakınının birinin kız çocuğu olacağına işarettir. Define görüp onu alamamak saklı bir paraya işarettir.

Define görmek teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda gömü görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Define Görmek” için 2 yanıt

erkek arkadaşım ve ben tanımadığım bir köye, kırmızı bir doblo ile giderken arabayı kullanan tanımadığımız bir şoför bize tepelerin arasında bir gömü olduğunu ve bu define nin çok iyi korunduğunu söyledi. Şoför yol üzerinde oraya yakın bir yere arabayı durdurarak sevgilime orayı göstermek istedi, fakat ben karşı geldim “olmaz” diyerek ve arabanın durması ile 3 harfli bir köpeğin görüntüsüne burunerek bizi arabanın içinde hareketsiz bırakıyor. Ve korkudan Ayetel-kursü okuyorum o üç harfliden çok korktum ve sonra kendimi ve erkek arkadaşımı hiç bilmediğim bir köyde buldum yorumlarsanız çok sevinirim

Çok ilginç bir rüya gördüm ;

Rüyamda abimle beraber bir ceviz ağacının altında küp küp altın çıkarıyorduk ağacı an an hatırlayabiliyorum ve altındaki beyaz düz taşı. ordaki her şeyi tek tek hatırlıyorum.

Ondan 1 hafta sonra ;

1 hafta sonrasında köye gittim köyün çok uzak bir bolgesinde dolaşıyordum susadım ve su içmek için dereye gittim arkamı döndüğümde rüyamda gördüğüm o ceviz ağacı ve altındaki taş rüyamda gördüğüm her alan oradaydı titredim korkudan ve uzaklaştım. oraya gitmeye korkuyorum Bu olayın asıl yorumu nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir