Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Defne Görmek

Rüyada defne görmek ne demektir?

Merhabalar, ben rüyamda bir defnenin altında yeşil çimenin üzerinde uzanmışım, yanımda bir sakallı genç uzanıyor, onunla dertleşiyorum, ben gökyüzüne bakıyorum ve gökyüzünde çok fazla yıldız olduğunu gördüm, anlamı nedir acaba? şimdiden teşekkürler. Zehra, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Rüyada defne görmek yorumu

Zehra merhaba. Rüyada defne görmek başarı kazanmayı simgeler. Sizin zor bir görevi başarıyla tamamlayıp, ödüllendirileceğini temsil eder. rüyada defne yaprağı görmek de başarının simgesidir. Sizin zor bir görevin üstesinden gelip başarıya ulaşacağınızı, ödüllendirileceğini ifade eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar, reel hayatında kendini çok yalnız hissettiğini, dertlerini paylaşacak birilerine gereksinim duyduğunu ancak bu hislerinin yersiz olduğunu çünkü çok sayıda seniz seven, saygı duyan dostların olduğunu simgelemektedir.

“Rüyada Defne Görmek” için bir yanıt

Rüyada gebelik testi yapmak ve defne yaprağı toplamak
Ben evli biriyim, rüyamda anneme gidiyorduk. Sonra ikiz kardeşim, abime “Emel’in midesi bulanıyor, ona test yap diyorum yapmıyor” diye anlatırken, abimde “yap bak” diyordu. Test yapıldı ama görmedim, en sonunda telefondan tahlil sonuçlarını öğrenmek için bakarken pozitif çıkıyordu, evde şen şakrak sevinçler ayrılmıyordu. Sonra kaynanama gittiğimde haberi duyunca bana para verdiler, sevindiler. Sonra kaynanam bana biraz “defne yaprağı topla” diyordu, inip bahçeye girip defne yaprağı toplayıp çıkıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir