Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Defne Samyeli’yi Görmek

Rüyada Defne Samyeli’yi görmek ne demek?

Rüyamda bir uzak doğulu bayanla birlikte bir kafede rehin alındığımı gördüm. Asıl kaçırılan kişi uzak doğulu kız, ben neden orada olduğumu bilemiyorum ama kaçma konusunda kıza destek veriyorum. Kaçıyoruz, kızı yetiştiğim Caddebostan’ın ara sokaklarından geçiriyorum. Çok güzel bir apartmanı gösterip ben bu evi annem için almak istiyorum diyorum.

Peşimize düşen Çinliler yine bize yakalıyorlar ve o kafede buluyoruz kendimizi. Neden kaçırıldığımıza dair en ufak bir bilgim yok. Asıl enteresanı ben aslında ben değilim Defne Samyeli olarak gözüküyorum. Bana enteresan gelen bu rüyayı yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. Yaşım 34, Cinsiyetim Bayan, Mesleğim Biyolog, Medeni Halim Evli. Ana temalar Çinliler, uzak doğulu bayan, rehin alınmak, uzakdoğulu kız, birilerinden kaçmak, Caddebostan, güzel apartman.

Rüyada Defne Samyeli’yi görmek tabiri

Rüyada kaçtığını görmek geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada koşarak kaçtığını görmek aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmek, hepsine çözüm bulmak olarak yorumlanır. Rüyada kaçmak genellikle yanlış ve günahlı yoldan Allah’ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete işaret eder.

Rüyanızda kendinizi Defne Samyeli olarak görmeniz aslında gerçek hayatınızda sevdiklerinizden, arkadaşlarınızdan ya da çevrenizden daha fazla ilgi görmek, daha fazla beğenilmek arzusu taşıdığınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir