Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Defo Görmek

Rüyada defolu bir eşya görmek neye çıkar?

Rüyamda iki yıl önce beni bırakıp giden eski sevgilimle barıştığımızı görüyorum. Güya yeni yılımı kutlamak için bir buket çiçek alarak iş yerime gelmiş ve yeni yıl hediyesi olarak aldığı paketi bana veriyor. İş yerindeki kızlar başımıza toplanıyor ve “haydi hediyeni açsana” diyorlar, bende hediye paketini açıyorum, paketten beyaz renkli çok şık bir el çantası çıkıyor, çok seviniyorum, eski sevgilime sarılıp teşekkür ediyorum.

Sonra çantanın fermuarını açınca içinde yırtık olduğunu yani onun defolu olduğunu görüyor ve hıçkırarak ağlamaya başlıyorum. Bu sizce neye işaret olabilir.

Rüyada defo görmek yorumu

Neslihan selam, hakkında hiç bir bilgi vermemişsin, şu anda bir sevgilin ya da çıktığın arkadaşın var mı anlaşılmıyor. Eğer yok ise bu rüya yılbaşı öncesinde olduğumuz bu günlerde bilinçaltındaki hatırlanmak, ödüllendirilmek, sevilmek duygularının açığa çıktığını gösterebilir. Lütfen öncelikle eski sevgili rüya tabiri sayfasını okuyun. Rüyada buket görülmesi iyiye yorumlanmaz ve ayrılık habercisi olarak bilinir. Rüyada birinden buket almak rüyayı gören kişinin yeni bir ilişki düşündüğünü veya istediğini anlatır. Rüyada el çantası görmek kişinin maddi geleceği hakkında iyi haberler verir, çabalarının karşılığını misliyle alacağını, maddi anlamda büyük bir rahatlık içinde olacağını gösterir.

Rüyada defo görmek veya defolu bir şey görülmesi rüya sahibinin  hayatında bir şeylerin eksik olduğunu gösterir. Aksaklık, arıza, bozma, bozukluk, bozulma, çaparız, eksik, eksiklik, gedik, halel, hata, kötülük, kusur, leke, noksan, noksanlık, özür, sakatlık terimleri de benzer anlamlar taşır. Unutmayınız ki hiç kimse mükemmel değildir. Soğukkanlılığını korumak ve hayatında eksikliğini hissettiğiniz şey / şeylere kavuşmak için doğru adımlar atarak çabalarını sürdürmelisiniz mesajı verir. Rüyada biçimi bozulmuş, kalıbı bozulmuş, deforme olmuş bir şey görmek aynı zamanda gelişmemiş yönlerinizi tespit edip onları tamamlamanız gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Defo Görmek” için bir yanıt

Rüyada defolu bir şey görmek, deforme olmuş ürün görmek rüya tabiri hakkındaki görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmakta çekinmeyin. iz de deneyimlerinizi dostlarımızla paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir