Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Defter Görmek

Rüyada defter görmek neye işarettir?

Merhaba ben dream. Rüyamda bir kız arkadaşımın (adı Betül) bana rüyasında, sevdiğim kişinin beni 3 yıl gerçekten çok seveceğini ve sonra öleceğini gördüğünü söylüyor. Yolda giderken saman kağıdına 2 satırlık yazı yazılı ve kağıdın gerisi boş küçük bir defter görüyorum. Açıkçası bu rüya beni çok korkuttu acaba gerçek mi doğru mu söylüyor diye kaygılandım.

Sonra bir önceki gün rüyamda sevdiğim kişinin gözleri açık öldüğünü gördüm üzerinde mavi gömlek vardı. Uzanmış gözleri açık şekilde hareketsiz duruyordu. Ben iyice endişelenmeye başladım yoksa gerçekten ölecek mi? lütfen rüyamı yorumlar mısınız şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada defter görmek yorumu

dream merhaba, gördüğün rüya, hayatında negatif duyguların ağır bastığı yaşam dönemi geçirmekte olduğunu ya da olumsuz duygu yoğunluğu yaşayan insanlarla bir arada bulunduğunu göstermekte başka bir anlam taşımamaktadır.

Rüyada defter görmek iş hayatınızın çok yoğun olduğuna ve karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi bir şekilde değerlendireceğinize işarettir.

Rüyada karalama defteri görmek eski duygu, anı, geçmiş günlerdeki güzellikleri hatırlamaya delalet eder. Defter karalamak veya deftere bir şeyler yazdığını görmek kişinin hala geçmiş duygu ve anılarla yaşadığını temsil eder.

Rüyada anı defteri veya diğer deyişle hatıra defteri görmek geçmişte yaşadığınız kimi olaylara, mutluluklara özlem duyduğunuzu işaret eder. Rüyada hatıra defterine bir şeyler yazdığını görmek geçmişin muhasebesini yaptığını simgeler.

Rüyada sınıf defteri görmek rüya sahibi kişinin eğitim yaşamında ya da kişisel gelişiminde daha etkin ve daha başarılı olmak için dikkat etmesi gereken bazı şeyler olduğunu ifade eder.

Rüyada amel defteri görmek bu dünyada yaptıklarınızın karşılığını öbür dünyada alacağınızı hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Bu her anlamda güzel bir rüya olup bu rüyayı gören insan korktuğundan emin olur, düşmanına galip gelir, dünyadaki ve ahiretteki hayatı iyi olur, tüm zorlukları Allah (C.C.) tarafından çözüme kavuşturur.

“Rüyada Defter Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sınıftaydık, sınıf defterini aldım aşağıya indim. Aşağıya inince bir odaya girdim garipti. Sınıf öğretmenimi gördüm, gittim yanına, yanımda arkadaşım vardı, sınıf defterini öğretmenime imzalattım. UYANDIM.

Eren merhaba, rüyada sınıf defteri görmek rüya sahibi kişinin eğitim yaşamında ya da kişisel gelişiminde daha etkin ve daha başarılı olmak için dikkat etmesi gereken bazı şeyler olduğunu ifade eder. Lütfen rüyada öğretmenini görmek sayfasını da okuyunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir