Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Defterdar Görmek

Rüyada defterdar görmek neye çıkar?

Merhabalar ben 25 yaşında evli, üniversite öğrencisi vede aynı zamanda devlet memuru biriyim. Şu anlarda biraz maddi sıkıntılarda yaşıyoruz tabi. Normal bir ruh haliyle uyudum, tam net hatırlamamakla beraber rüyamda önce küçük karıncalar gördüm, eşime “acaba şekere mi geldiler” diye sordum, arkasından her yerden büyük karıncalar çıkmaya başladı, nereden geldiğini ne yaptığımızı anlamadım haşerattan korktuğum için eşime seslendiğimi hatırlıyorum.

Sadece “hemen çözüm bulalım nereden giriyorlarsa tıkayalım, çözüm bulalım” diye korku içinde uyandım. Daha sonra tekrar uyuduğumda bu sefer işimde hızla yükseldiğimi, sonunda defterdar olduğumu gördüm. Lütfen yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada defterdar görmek yorumu

Sedat selam, rüyada karınca görülmesi rüyayı gören kişinin çok hırslı olduğunu ve hiçbir şeyden memnun kalmadığını ifade ederken aynı zamanda uzun ömürlü olmaya da yorulur. Rüyada görülen karınca sürüsü ise toplum, topluluk, genel sosyal olaylarla ilgili kimi gelişmeler olacağını haber verir. Bu aileyi ilgilendiren bir konu, o mahalle, ilçe veya şehri ilgilendiren bir olay olabileceği gibi, ülkeyi ya da tüm insanlığı ilgilendiren bir durum da olabilir.

Rüyada defterdar görmek maddi konularda, özellikle ticaretle uğraşanlar için alacak verecek meselelerinde daha dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Rüyasında defterdar olduğunu görmek rüyayı gören kişinin disiplinli, dikkatli çalışması ile iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, çevresi tarafından tanınan, takdir edilen birisi olacağına delalet eder. Rüyada deftarlık, defterdarlığa gitmek, defterdarlığa gittiğini görmek maddi konularda işlerinizin yolunda gitmediğini, kimi parasal endişeler içinde olduğunuzu simgeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir