Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Değirmen Görmek

Rüyada değirmen görmek neye delalet eder?

Rüyada değirmen görmekRüyada köyümüzdeyiz, köyde amcamlara gidiyorum. Babam orada ve babamla dışarı çıkıyoruz, amcamın evinin ufak bir avlusu var, avlunun oraya. Avluya gittiğimizde yakında bir değirmen görüyorum, annem ve kardeşim değirmenin orada, yanlarına babamla gidiyorum, değirmenin duvarında bir perde gibi resim asılı. Resimde güneş var, yağmur yağıyor hem de bulut olan bir gökyüzü resmi var. Bunları incelerken annem bu resmin aslında bize ait olduğunu ve kardeşimle birlikte bu resmin neden değirmene geldiğini araştırdıklarını söylüyor.

Babam ise sadece gülümsüyor, sanki bir şey biliyor ama bize söylemiyor gibi hissediyorum. Çok merak ediyorum, lütfen yardım edin. Bana bu rüyanın manasını söyleyin. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada değirmen görmek yorumu

Rana selam, bu çok ilginç rüyayı gönderdiğin teşekkür ederim ama unutmayın ki hakkınızda bilgi verirseniz rüyalar sağlıklı açıklanabilir. Örneğin şu anda köyde eviniz hala var mı? böyle bir resim gerçekte de var mı? Yaşınız kaç gibi. Bu bilgiler olmayınca ancak genel bilgiler verilebilir.

Rüyada köyüne gittiğini görmek rüyayı gören insanın yoğun çalıştığını ve çok yorulduğunu ve biraz dinlenmesi gerektiğine yorulur. Rüyada avlu görmek gerçek yaşamda olayların bütününü görmek, konuları tüm yönleriyle incelemek, anlamak gerektiğine işaret eder.

Rüyada değirmen görmek rüyayı gören kişi için sonunda mutlu olacağı bir yolculuğa işaret eder. Bu seyahat sonrasında yaşamında bir değişim yaşayacağını, olaylara daha farklı bakacağını temsil eder. Değirmenin dönmesi ya da değirmende un öğütmek, rızkının artacağı işlere yönelmeye işaret olup, yeni konuda başarı sağlayacağınızı ifade eder. Değirmeni el ile çevirmek para toplamaya veya kazanmaya delalet olup iyi bir servet yapmaya işarettir. Değirmenci görmek emek ve alın terini temsil eder. Rızkını çok çalışarak elde edeceğinize işarettir. Rüyada değirmen taşı görmek gerçek yaşamda rüya sahibinin üzerindeki bir yükü temsil eder, kişinin kendini yıpranmış hissetttiğini gösterir

Rüyanızın en ilginç bölümü değirmen duvarına asılmış olan ve ailenize ait olduğunu söylediğiniz resimdir. Bu konuda lütfen resim rüya tabiri sayfasını okuyun. Rüyada duvara asılmış manzara resmi ince ve estetik güzel duygulara, iç huzuru ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada eldeğirmeni

Rüyada eldeğirmeni görmek pek iyidir. Rüyasında el değirmeni gören kişi çalışkan bir eş ve çocuklara sahip olup bunun mutluluğunu yaşayacak anlamını taşır. Rüyasında el değirmeni kullanmak, kullandığını görmek rüyayı gören kişinin çalışkan, azimli bir yapıda olduğunu gösterip uğraştığı tüm konularda başarılı olacağını ifade eder

“Rüyada Değirmen Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. 2 ay önce çok sevdiğim ama beni terk eden sevgilim vardı. Rüyamda okuluna gitmiştim. Onun dersten çıkmasını bekliyordum, bir duvarın arkasına saklandım ve en sonunda sevdiğim kız iki arkadaşıyla birlikte dersten çıktı. Daha sonra siyah bir arabanın arkasına oturdular. Niyetim evinin adresini öğrenmekti. Araba gitmeye başladı ve bende arkalarından koşarak takip ettim. Bir süre sonra araba gözden kayboldu. Daha sonra evini ararken daracık ağaçlarla dolu bir yola gittim yol bir otelin bahçesine çıkıyordu. O yoldan geri dönerken hırlayan iki tane köpek yerde yatıyordu üzerlerinden geçtim ama bana zarar vermediler. Sonunda kız arkadaşımın evini buldum ve dışardan ağaçların arkasına saklanarak evi inceledim. Evin bahçesinde yavaş yavaş dönen bir değirmen vardı ve evin mutfağı gözüküyordu. Daha sonra uzaklaşma kararı aldım eski sevgilimin babası beni gördü ve hırsız zannederek kovalamaya başladı. Beni yakalayıp bir odaya hapsetti ama odada kız arkadaşımda vardı ve vücudu yara bere içindeydi. Birden gri bir renge dönüştüm ve bana dokunarak iyileşebileceğini söyledim. Bana dokunduğu anda etraf bembeyaz ışıklarla doldu ve rüyam bitti.

Sefa merhaba, gördüğün rüya şu anda yaşadığın bazı pişmanlıkları işaret ederken aynı zamanda içinde olduğun vicdan muhasebesini tamamladığında büyük bir huzura kavuşacağını, geleceğinin aydınlık olacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir