Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Değişik Hayvanlar Görmek

Rüyada değişik hayvanlar neye işaret eder?

Rüyamda bir evdeydim daha sonra dışarıya çıktım, benim yönettiğim kurt gibi değişik hayvanlar var, birde evde yatan sakin ayıya benzeyen ama tam anlayamadığım hayvanlar var, benim emrimle veya emri verenin yanındayım tam bilmiyorum, evin dışından gelen hayvanlar evdeki yatanlara saldırıyor, birbirlerini yiyorlar, dışarıdan gelenler evdekileri yiyor ve evdekilerin kılığına giriyorlar, kurdun birisi tavuğa dönüşüyor, tavukta şahini yutuyor. Karmaşa bittikten sonra hepsini kontrol ediyorum.

Hayvanlar yaşıyorlar, yatırıp üzerini örtüyorum. Tavuğun boynu uzun ve erkekti. Bu olayların öncesinde o evin banyosunda lahana, domates ve marul kalıntıları vardı. Tüm olayların öncesinde de bir otobüste yolculuk yaparken erkekler askıntı oluyor ve az daha moladan sonra otobüsü kaçırıyordum. Tüm bunların anlamı nedir?

Takma isim :sevgi
Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :muhasebe
Ruh haliniz :Her şeye sahibim ancak hayatımda bir insan olmasını istiyorum. 3 gün önce birisinden hoşlandım ve daha önce böyle bir şey yaşamamıştım. Bundan başka da şuanda kafamı meşgul eden bir olay yok. İş hayatımda da

Rüyada değişik hayvanlar görmek yorumu

Rüyada hayvan görmek rüya yorumu için görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvan sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler. Bir vahşi hayvanı görmek, bir uyarıdır. Rüyada hayvan görmek sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler.

Bu genel bilgi ve aşağıda vereceğim bilgilerle rüyanın mesajını ancak siz tespit edebilirsiniz.

Rüyada kurt görmek güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgeler. Rüyada tavuk görmek öz güven kaybını ve iradesizliği ifade eder. Ayrıca çok fazla gevezelik ve dedikoduyu işaret eder. Tavuklar aynı zamanda bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlamak, mutluluğa ermek anlamına gelir. Rüyanızdaki en önemli unsur kurtlardan birine tavuğa dönüştüğünü görmek olup, bu gerçek yaşamınızda daha uysal davranmaya başladığınızı ifade etmektedir.

“Rüyada Değişik Hayvanlar Görmek” için 4 yanıt

Sevgi merhaba, Cevabımda “Bu genel bilgi ve aşağıda vereceğim bilgilerle rüyanın mesajını ancak siz tespit edebilirsiniz.” yazdım, buna dikkat etmemişsiniz. Ben veya bir başkası sizi memnun etmek için size sayfalarca yazabilir, ama bu dürüst olmaz. Siz içinde bulunduğunuz ruh hali, korkular ve umutlar, sevinç ve üzüntü hallerini bir arada değerlendirerek mesajı tespit etmelisiniz.
Rüyanın ana teması Allah’ın sizlere verdiği akıl ve zekayı kullanın, başkalarının her dediklerine inanmayın, aksi halde rüyadaki gibi kurt halinden tavuğa dönüşürsünüz demektedir. Rüyanızın en önemli unsuru, kurdun tavuğa dönüşmesidir ve size biraz ipucu verdim.Biraz daha açıklama yapayım. Bu durum gerçek hayatınızda yaşadığınız ya da şahit olduğunun bazı şeylerin sizin kurt gibi özgürlüğüne düşkün halinizden tavuk gibi ürkek hale getirdiğini göstermektedir.

Rüyamda zindan gibi bir yerdeyim eski kız arkadaşımda yan tarafımda hapis v bizi öldürmeye biri geliyor tam bana saldıracak olan adamı kurbağa ya benzer devasa bir yaratık tarafından yutuluyor

Ruyamda hem gogsumde hem sirtimda kocaman bı delik vardı ve icine elimi sokabiliyrdum hc bişey olmuyordu ama sirtimda bı değişik hayvan çıktı icimdem ne anlma gliyr teşekkür ederim şimdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir