Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Değişim Görmek

Rüyada değişim neye işaret eder?

Merhaba, Ben bir rüya gördüm anlamını çözemedim. Rüyamda Saffet diye bir arkadaşımı gördüm. Arkadaşımın görüntüsü yani dış görüntüsü aynı fakat ruhen yani kişilik olarak Arif diye bir arkadaşımın kişiliğinde.

Arif arkadaşım bana karşı soğuk, sevmeyen biri işte saffet arkadaşımı onun kişiliğinde gördüm ama saffetin kendi görüntüsü aynı duruyordu, sonra yanımdan gitti ve saffetin arkadaşı berk yanıma geldi, saffetin istediği bir şey varmış öyle dedi bende “maddi manevi?” dedim, “manevi” dedi, bende yardım ederim dedim. Sevgiydi sanırım istediği şey. Manevi değer istiyormuş öyle dedi ve uyandım. Lütfen yorumlarsanız sevinirim çok önemli benim için.

Rüyada değişim görmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek hayatınızda rutin düzenden çıkma, kişisel gelişim, değişim anlamlarını simgelemektedir.

Rüyada değişim görmek değişim iyi yönde ise yaşamınızda iyi gelişmeler olacağını, değişme kötü yönde ise yaşamınızda can sıkıcı şeyler olacağını ifade eder.

Rüyada değişmek, değiştiğini görmek, rüyayı görenin gerçek hayatında duygu ve düşüncelerinde büyük değişiklikler yaşayacağı bir evre olduğunu ve bu zamanda yaşanacak güzel gelişmelerle kişinin ferahlayacağını, kaybetmiş olduğu umutlara yeniden sahip olacağını, güzel haberler alacağını, yaşamında güzel, müjdeli sürpriz gelişmeler yaşayacağını, ufkunun açılıp hayata bakışında meydana gelecek olumlu değişiliklerle her şeyin yoluna gireceğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir