Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Değnek Görmek

Rüyada değnek görmek neye delalet eder?

İyi geceler ben Seyit, daha 15 dk önce 2 45 sıralarında gördum ruyayi, simdi ben yatagimda yüksek katlı binaların yanında yatıyorum, etrafı görebiliyorum tanıdıklar falan geçiyor kimse beni tanımıyor, sonra bir adam geliyor elinde değnek ile yatağa vuruyor “kalk kaç dakikadır yatıyorsun” diyor, bende “20 dk dir yatiyorum” diyorum.

Sonra adama sinirleniyorum” kimsin polis  misin nesin sen” diye adam simsiyah köpek oluyor, sonra ben korkuyorum ne oluyor falan özür diliyorum falan yapma etme diyorum, sonra kopek sağ patisini üzerime koyuyor ve sol göğsüme kalbimin üstüne kadar getiriyor elini, ben sıçrayıp uyanıyorum, hala korkuyorum, çok korkunç idi. 23, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada değnek görmek yorumu

Seyit merhaba, görmüş olduğun rüyadaki yüksek katlı binalar aslında senin gerçek hayatta gerçekleşmesi zor hedefler seçtiğini, ulaşılması güç hayallerin olduğunu simgelerken o binaların yanında yatıyor olman ise bu büyük hedeflere ulaşmak için yeni planlar hazırladığını gösterir.

Rüyada değnek görmek rüyayı gören kişinin zorlukları aşarak başarı ve zafer kazanmasına işarettir. İçi boş değnek kişinin elinden mal çıkmasına delalet eder. Kırık değnek görmek veya bir değneğin kırılması ticaret veya okul hayatında başarısız olmaya ya da işten çıkarılmaya yorulur.

Rüyanızda değneği ile sizi uyandıran kişi aslında sizi başarılı olmanız için motive eden bir dostunuz olduğunu temsil ederken o insanın köpeğe dönüşmesi o kişinin hakkınızdaki güçlü dostluk duygusunu gösterir, çünkü köpekler insanın gerçek dostudur, nankörlük yapmazlar, sahibine veya sevdiği insana canlarını verir, onlar için düşünmeden ölüme atlarlar. Ama sizin köpekten korkmanız gerçek hayatta sizin dostunuz olan bu kişinin düşünlerini anlamadığınızı belki de onu dinlemediğini temsil etmektedir.

“Rüyada Değnek Görmek” için 2 yanıt

Elinde değnek olan birini görmek
Rüyamda bir adam gördüm, elinde değnek komşumu arıyordu. Iki kişi olarak gittik komsumuzu bulduk ve komsumuzu adamin yanina götürdük, ona bir deste kağıt para verdi, komsumuz paralari seçip almadi ve gelini aldi, bende dedim ki alamadim paralari gelini aldi. İsmim Nejla, evli 3 cocuk annesi 2 kiz 1 erkek, erkek oglum nakilli, ev hanimiyim.

Nejla merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatta kafanızın maddi meseleler ile aşırı derecede meşgul olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir