Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada dehşet görmek

Rüyada dehşet görmek neye işarettir

Rüyamda bir kadar önce ayrıldığım eski sevgilim bizim aparmanın yanına gelmiş gecenin yarısında “Aysun, Aysun” diye bağırıyor ama camdan bakıyorum ama onu göremiyorum. Camı açıp “ne var? gece yarısı neden evime gelip bağırıyorsun? beni rahatsız etmeye ne hakkın var? anneme abime ben şimdi ne derim?, lütfen git buradan” diye seslendim. Eski sevgilimin sadece sesini duyuyorum ve bana “Aysun aşağı gel, konuşalım, sana çok ihtiyacım var, özür dilemek istiyorum” dedi, bende “konuşacak bir şey yok, bunu zamanında düşüneceksin, gitmezsen şimdi polis çağıracağım” diyorum o da bana “gelmezsen bileklerimi kesip, bu arada kendimi öldüreceğim” diyor. Tam o sırada abimle annem o odama girip “kim bu adam” diye sordular, bende durumu anlattım. O anda aşağıdan birilerinin feryat etmesiyle cama koştuk, bir kadın “eyvah adam ölmüş” diye çığlık atıyordu. Hemen koşarak aşağı indik, eski sevgilim bileklerini kesmiş, yerde öylece yatıyordu. Manzara dehşet vericiydi, her taraf kan dolmuştu, kokuyla uyandım, neyse ki bu bir rüyaymış.

Rüyada dehşet yaşamak tabiri

Aysun merhaba, görmüş olduğun tipik bir eski sevgili rüyasıdır ve temel olarak yaşanan pişmanlıklara işaret eder. Bu konuda ayrıntılı açıklama rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında anlatılmaktadır.

Rüyada dehşet görmek olağanüstü, şaşılan bir şey, bir olay ya da bir durumun rüyayı gören kişinin içinde hapsettiği  bastırılmış düşünceler, ifade edilmeyen duygular, kızgınlık ya da düşmanlık gibi duygularının açığa çıkmasına neden olduğunu temsil ederken dehşet yaşamak aynı zamanda kişinin taşıyabileceğinden çok fazla sorumlulukları olduğunu ve bunun acısını yaşamı boyunca çekeceğini ifade eder.

Rüyanızda eski sevgilinin intihar etmesi de önemli bir rol oynamakta ve rüyada sevgilinin intihar ettiğini görmek konusunda açıklayıcı bilgiye intihar rüya tabiri sayfasında ulaşabilirsiniz.

“Rüyada dehşet görmek” için bir yanıt

33 yasinda bekar erkek akademisyenim. gecen hafta kız arkadasim benden ayrildi. ruyamda onu konusmaya razi ediyorum: yürüyoruz guzel bi yerde. daha ben bisey demeden bana: “sana bisey demem lazım” dedi. “ya elele verip intihar edelim ya da evlenelim” dedi. bende gülümseyip “ikisi de olur” dedim. sonra gelecegimizi planlamaya falan basladik ruyada. Benim içime umut dolduran bir rüya oldu. Umarim yorumunuz da boyle olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir