Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada dekorasyon

Rüyada dekorasyon neye delalet eder?

Rüyamda evlenmiş ve iki katlı bir evde oturuyordum, evin dekorunu beğeniyorum ama beni rahatsız eden bir şeyler var, eve ısınamıyorum, evin banyosuna giriyorum banyonun yarısı çok güzel dekore edilmiş diğer yarısı asfalt yol gibi, ben korkup çığlık atıyorum, evlendiğim kişi yanıma geliyor “neden korkuyorsun” diyor, biz banyodayken evin kapısı açılıyor, annem geliyor beni yatırıyor ve bana neden korktuğumu soruyor, bu rüyanın anlamını öğrenebilir miyim?

Rüyada dekorasyon görmek tabiri

Emine merhaba, rüyada evlendiğini görmek tüm genç kızların gördüğü ortak ve temel bir rüyadır, rüyayı gören kişinin uyanık hayatında önemli bir gelişim içinde olduğuna işaret eder. Bu konuda oldukça geniş bilgiyi evlilik rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada güzel dekore edilmiş bir yer görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında onu üzen, canını sıkan bir şeyi veya bir olayı maskelemek, örtbas etmek istediğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatındaki bir sorunu çözmek için esas mesele yerine gereksiz ayrıntılar ile uğraştığını da simgeleyebilir. Bir yeri dekore etmek, dekoratör olmak, dekoratörlük yaptığını, dekoratör olduğunu, dekorasyon yaptığını görmek kişinin dış görünüşüne çok fazla önem verdiğine rivayet edilir. Öte yandan sıkı çalışma ile emeklerinin bir sonuca varacağına da işaret eder. Rüyada bir dekoratör görmek hayranlık, tanışma, buluşma, arzu, karakter anlamlarını simgeler, fiziksel ve kişilik özellikleri güzel olan bir kimseyi arzu ettiğinizi de işaret eder. Dekoratör görmek öte yandan kendiniz ile onun arasında bağlantı kurmayı ve onun karakteristik yönlerini aldığınızı işaret eder.

Rüyada çığlık atmak aslında sizin birilerinin dikkatinizi çekmeye çalıştığınızı ifade eder, kendini daha iyi ifade etmenin yollarını bulmalısınız mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir