Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Deli Birini Görmek

Rüyada deli birini görmek ne demektir?

Lütfen yorumlayın, rüyamda eskiden oturduğumuz, bahçeli tek katlı evimizin bahçesindeyim, yanımda şu an sevgilim olan kişi var, güya biz evliymişiz eşimin kucagında bir kız çocuğu var. Aniden bahçe kapısından bahceye bir deli adam geliyor, eşim korkuyor, çocuğu kucagına alıyor, ben “korkma, ürkmesin, yazık, şimdi kendiliğinden gider” diyorum.

Tam o esnada deli topragın ustune büyük abdestini yapıyor ama çok aşırı fazla, ishal seklinde. Biz oradan uzaklaşmaya calısıyoruz olmuyor, deli yere yaparken bir anda bebegı eşimden alıyor, pisliğini yedirmeye çalısıyor. Bende onu kurtarayım derken bana da pislik bulasıyor, eşimede. Çocugu kurtarıyoruz ve deli kayboluyor. Lütfen anlamını yazın.

Not: şu an bekarım, bahsettıgım eşim rüyadaydı su anda sevgilim. Teşekkürler. Berat’ın rüyası

Rüyanın ana unsurları eski evini, bahçeli ev, tek katlı ev, evlendiğini, çocuğu olduğunu, bahçe kapısı, deli adam, büyük abdest, ishal, pislik yedirmek, üzerine pislik bulaşması. 06 Ağustos 2012, 12:27.

Rüyada deli görmek nasıl yorumlanır?

Berat Merhaba,

Bu çok enteresan rüyayı gönderdiğin için teşekkürler. Lütfen böyle değerli rüyaları sitemizde yorum bölümünden değil, hakkınızda detaylı bilgi vererek e mail ile gönderin. İnanın çok daha güzel açıklamalar yapabiliriz.

Rüyanız, gerçek yaşamınızda bir geçiş, gelişim dönemi geçirdiğinizi ve bu dönemde geçmiş ile gelecek arasında kimi analizler yaptığınızı, geçmişten ders alarak gelecek için planlar kurduğunuzu simgelerken geleceğin tehlikelerinin farkında olduğunuzu ifade etmektedir. Lütfen rüyada deli görmek sayfasını okuyun.

Rüyanızdaki daha güzel bir mesaj ise, yakında yepyeni insanlarla tanışarak hayatınızın daha da renkleneceğini ve bereketli bir geleceğin sizi beklediğini müjdelemesidir.

“Rüyada Deli Birini Görmek” için 3 yanıt

bende arkadaşlar delı bırısını goruyorum ama adam degıl boyle okuldayken bana aşık oluyor ondan sonra geldıgım yerlere gelıyor çok korkuyorum her zaman goruyorum ama en sonunda delıyı bagladılar ruyada çıkarsa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir