Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Deli Görmek

Rüyada deli görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir deli kadın gördüm. Bu kadının pis veya haram şeyler yediğini görüyorum. Fare yediğini de görüyorum. Birde bana zarar vermeye çalışıyor. Ben kaçıp kurtuluyorum. Yorumlarsanız sevinirim

Name: memrune
Cinsiyetiniz: kadın
Yaşınız: 37
Medeni durumunuz: evli
Şu anki ruh haliniz: iyi
Subject: deli kadın
Anahtar kelimeler: deli kadın

Rüyada deli görmek yorumu

Rüyada deli görmek rüyayı gören kişinin hayalleri hakkında bilgi verir ve akıl hastası birini görmek gerçek hayatınızda hedeflerinizi kaybettiğinizi ya da hedeflerinize giden yolda bir şeyleri gözden kaçırdığınızı simgeler.

Kadının fare yemesi, sizin bir uyarıdır ve yaşamınızdaki zorluklarla mücadele edebilmek için daha fazla gayret sarf etmeniz, daha çok çalışmanız gerektiğini belirmektedir.

Deli konusunda ilave bilgiler:

Gerçekte normal olan birisini delirdiğini, akıl hastası olduğunu görmek rüyayı gören kişinin gördüğü kişi ile olan ilişkisinin gözden geçirilmesi ve arada bir bağ olup olmadığı incelenmelidir. Bu bağın koptuğu ya da kopmak üzere olduğunu simgeler. Delinin bir şey vermesi kendinize veya kimi konulara kendini yabancı hissettiğini simgeler. Rüyada deli olmak, delirmek, aklını kaybetmek, deli olduğunu görmek gerçek hayatınızda önemli bir konuda görüş, bakış açınız ya da kararlarınızın kabul edilmediğini ya da gözardı edildiğini ve bunun sizde önemli bir stres ya da üzüntü meydana getirdiğini ifade eder. Mecnun yani çılgınca seven, deli, divane, tutkun rüya tabirleri de benzer şekildedir.

“Rüyada Deli Görmek” için 4 yanıt

Rüyada köyün delisini görmek
Rüyamda sevdigim kisiyi gordum karanlikdi ve miting gibi yerdeydik, yaninda kardesi arkadasi ve ona aşık olup arkadaş ayağına yatan arkadasi da vardi.
Sevdigim kisi de bunu biliyor ama hala daha arkadasligini surduruyor, sonra köyün delisi karşıdan geliyormus, telefonu caldi o esnada ve benim yanimda konusup bir seyler söyleyip yanimdan kacti, rüyam kap karanlıkdı sadece kırmızı bordo gibi bir jeep den inmişti arkadaş ayağına yatan kişi ve ben o an sevdiğim kişiyle ilgilenirken sakalaşırken o kaçmaya çalışıyordu elimden ve adımı onun adına benzer şekilde telaffuz etmişti. Yorumlarsaniz cok memnun kalırım.

Nesrin selam,
Rüyada deli görmek, akıl hastası görmek yeni bir insanla tanışmak anlamını taşır.

Rüyada deli hastalar görmek
Rüyamda kuzenimle hastaneye gitmistik ve hastaneyi geziyorduk, en yuksek kata cikmistik ve orada da deliler vardi deli hastalar, birisi kafasini egdi yuruyordu, digeri ise korkunc bakiyordu.
Sonra kuzenimle yuruyerek hemen asansore giriyorduk ki orada da ruyam bitti. Hastanede dolasmak ne anlama gelebilir ki?

Sibel merhaba,
Rüyanızın ana unsurları, kuzeniniz, hastaneye gitmek, deli hastalar görmektir.
Rüyada kuzenini görmek, gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunuzu simgeler.
Rüyada hastane görmek, hastahaneye gitmek, hastahaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder.
Rüyada deli görmek, akıl hastası görmek yeni bir insanla tanışmak anlamını taşır,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir