Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Deli Şoför Görmek

Rüyada deli şoför görmek ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda eski çalıştığım iş yerimin servisinde idim fakat servis şöförü başka biri (tanımadıgım biri), aracı çok hızlı kullanıyor araçta iki kişi varız, ben ve eski iş yerındeki bir arkadaşım.

Araba bir yolcuyu indirdiginde herkes inmis, şöför de hızla bozuk bir yola girdi, ben biliyorum o yolu daha önce geçtigim bir yol ama kapanmış, şöföre “o yol bozuk geri dön” diyorum, durmuyor süratle kullanıyor aracı. İleride yol kapalı duruyor ve koşuyor, bende arkasından elimde poşette bir ekmek var, adam koşarken önüne gelen birinin elinden bir şey kapıyor, kaçarken ekmegini aldıgi kişi tarafından yakalanıyor, yere düşüyor, bende yanına geliyorum,  şöförün deli olduğunu görüyorum.  Posetimdeki ekmeği ona veriyorum “hadi o ekmeği sahibine ver sen bunu al ye” diyorum, alıp yiyor

Yine aynı rüyada acık alanda bir adam omuzunda büyük bir davul çalıyor fakat davulun boyu 20 metrekare odaya sıgacak kadar ve bogalar kovalıyor, matador gibi kacıyor boğadan, darbe almamak için de davulun üstüne çıkıyor, bir yandanda davulu çalıyor, her vurdugunda yuksek bir ses çıkıyor sonra davulun bir tarafı hafif yuvarlak yere koyuyor davulu, fakat davul televizyon oluyor ve iki akrabam ve ben çıplak ayağımızı basıyoruz çektiğimizde ayağımızı yüzümüzün şekli oluyordu biraz durup kayboluyordu. Ruyamı yorumlarsanız sevınırım. En güzel günler sizin olsun. Saygılarımla Hoşçakalın.

Rüyada deli şoför görmek yorumu

Rüyanızı iki bölümde incelemek gerekiyor. Deli şoförün olduğu ilk kısım ve boğanın olduğu ikinci kısım.

Rüyada deli görmek, akıl hastası görmek yeni bir insanla tanışmak anlamını taşır. Rüyada şoför görmek , sürücü birini görmek gerçek yaşamınızda amaçlarınıza ulaşmak için birilerinin desteğine, yol göstermesine ihtiyacınız olduğunu temsil etmektedir. Görüldüğü gibi bu iki unsur birbiri ile uyumlu olup, deli şoför destek alacağınız biri ile karşılaşacağınızı simgelemektedir. Ancak rüyada şoförün yaptığı ters ya da saçma hareketler, destek alacağınızı düşündüğünüz bu kişi hakkında dikkatli olmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyanın ikinci bölümünde davul çalan, boğanın kovaladığı adam aslında sizin bir yönünüzü temsil etmekte ve aşağıdaki bilgiler ışığında mesajı tespit etmeniz gerekmektedir. Rüyada davul görmek ömrü boyunca kendi şartlarına uygun ilerleme kazanacağınızı gösterir. Rüyada davul çalan birini , davulcu görmek Sizin güçlü iradeli ve isabetli kararları ile başarılı bir insan olduğunuzu simgeler. Bu rüya aynı zamanda iş kurmak düşünceniz veya iş değiştirmek arzunuzu gösterir.

Rüyada Boğa görmek azim, inat, dayanıklılık ve irade gücünü temsil eder. Aynı zamanda güzellik, aşk ve nezaket anlamına gelebilir. Rüyada Televizyon görmek Görüntü, Fikir, Düşünce, İzleme anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Zihninizi ve Akan düşüncelerinizi temsil eder.

“Rüyada Deli Şoför Görmek” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir