Rüyada Delik Görmek

Rüyada delik görmek ne demektir?

Rüyamda hırsız gördüm ancak olay şöyle idi. Annem ile babamla birlikte yatıyorum. Sonra galiba tuvalete kalkıyordum ya da kapıya bakmak için kalkıyordum bilmiyorum. Kapının yarıya kadar açık olduğunu apartmanın ışığının yandığını görüyordum. Sonra gittim kapattım 3 kere kilitledim üstten. Sonra tam hatırlamıyorum ya geçip yatıyorum ya da giderken zil çalıyor. Delikten bakıyorum 2 tane hırsız. Kıyafetleri birinin siyah birinin koyu gri.

Koyu gri olanın kafasında 2 tane siyah şapka var. Yazı yazıyordu İngilizce galiba. Sonra kartal resmi vardı. Sonrasında babamı çağırıyorum “Koşşş babaaa hırsız var!” Babam geliyor kapıyı açıyor hırsızlar boyacı taklidi yapıyor. Siyah olan hırsız babamla konuşuyor. Gri olan ise direk odama geliyor. Duvarımı boyuyor. Sonra babam gelip çıkartıyor onu. Apartmana atıyoruz. Bende kapıyı kitlerken tekrar açıyorum “hakkımı helal etmiyorum size” diyorum. Sonra kapatıyorum. Babam anahtarı veriyor altını kitle diye. Kitlerken altını açıyorlar ve kapı birden açılıyor. İçeriye dalıyorlar. Devamını göremedim.

Rüyada delikten bakmak yorumu

Lütfen öncelikle hırsız rüya yorumu sayfasını okuyun.

Rüyada delik görmek sizin gizli faaliyetlerinizi veya gizli yönlerinizi gösterir. Rüyada delikten bakmak reel hayatınızda daha objektif olmak, olaylara her yönüyle bakmak gerektiğini temsil eder. Rüyada bir delikten geçmek veya delikten düşmek hayatınızda yaptığınız bir hatayı ve bu hatanın izlerini simgeler. Rüyada bir deliğe sıkışmak, deliğe sıkıştığını görmek kendi hatalarınızdan dolayı düştüğünüz sıkıntıları simgeler. Kıyafetinde bir delik olduğunu görmek düşünce veya düşünce sürecinde kimi kusurları gösterir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir