Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Delikanlı Görmek

Rüyada delikanlı görmek neye işarettir?

Yine tanımadığım bir evdeyim. Yine taşınmışım ya da oraya bakmaya gelmişim. Evin kimi bölümleri tadilat gerektiriyor diyorum. Yine de eski rüyalarımdaki taşındığım evlere göre daha iyice diyorum. Sanırım kız kardeşim yanımda.

Birden içeriye tanımadığım uzun boylu genç delikanlı ile ondan daha kısa genç kız giriyor. Bu evin onların olduğunu sert bir şekilde iddia ediyor. Tartışmaya giriyoruz. Benim canım sıkılıyor. Ne hakları var diyorum. Ertesi gün yine kapıyı çalma gereği duymadan içeri dalıyorlar. Delikanlının elinde silahı var ben buz kez çekiniyorum. Evin içinde dolaşıyorlar. Yatak odasına girmeye çalışıyorlar. Evin içinde eşyalar yok, Mutfakta da çok az eşya var. Eli silahlı delikanlı sert bir şekilde tekrar geleceğini söyleyerek çıkıyor.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :
Ruh haliniz :karışık

Rüyada delikanlı görmek neye yorulur?

Rüyada taşındığını görmüş olmanız, taşınmak, ev taşıma, yeni bir eve taşınmak, bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, yeni yerler, yeni insanlarla tanışma, bir arada olma isteğinizi ifade eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar bir kimlik sorununu işaret etmekte, kafanızın karışıklığı nedeniyle kim olduğunuz, ne istediğinizi ve bir çok şeyi sorguladığını işaret etmektedir.

Rüyada delikanlı görmek, delikanlı birini görmek geçmişteki pişmanlıklar ve kaybedilen fırsatlara yanmanın size bir fayda sağlamayacağını, geleceğe doğru doğru hareketler yapmanın zamanının geldiğini simgeler. Rüyada kendini olduğundan çok daha genç, delikanlı yaşlarında olduğunu görmek, gerçek yaşamınızda genç bir ruha sahip olduğunuzu, ruhunuzun daha genç bir yönünü temsil eder. Bu rüya aynı zamanda daha eğlenceli ve kaygısız olmanız gerektiğini ifade edebilir. Küçük yaşta birinin kendini büyümüş, delikanlı olduğunu görmesi çocukça davranışlardan artık sıkıldığını, biran önce büyümek istediğinizi simgeler.

Rüyada civelek, dadaş, ergen, genç, kızan, toy, tüysüz, yeniyetme terimleri de benzer anlamlar taşır.

“Rüyada Delikanlı Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben ruyamda okulun kantinindeyim ve kantinden bir şeyler alırken orada bir delikanlı ile tanıştım ve o delikanlı okulun ve AVM sahibiydi, ben okulun kantininden çıktıktan sonra bu kişi arkamdan gelip benimle konusma çabasındaydı ve ben bu kişiyle yolda yürüyerek karşıma bir ormanlık yer çıktı, buyuk bir çam ağacı ormanı nedir? yorumunuz icin teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir