Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Delikten Su Fışkırması

Rüyada delikten su fışkırdığını görmek ne anlama gelir?

Merhaba, ben yorumlarınızdan ve ilginizden çok memnun olduğum için tekrar bir rüyamı paylaşmak istedim. Aslında mail attım ama siteye girince artık formla gönderildiğini gördüm ve bir de buradan yazıyorum. Rüyamda önce anneannemin yakında yıkılacak olan evindeyim ve duvarında tıpa ile tıkanmış bir delik var, tıpaya çarptım delikten su fışkırmaya başladı. Tekrar tıkamayı deniyorum olmuyor, sırılsıklam oldum, gelen suyu durduramadım, her yer mahvoldu. Sonra teyzemin yardımıyla deliği tekrar tıkadık, duvardan su gelmesi için bir sebep de yok.

Daha sonra aslında ailemle Antalya’da tatildeymişiz, arabayla başka plaja geçeceğiz ve uzaktan daha önce gittiğimiz bir koy görüyoruz. Fakat aslında koya arabayla yol yokmuş, biz girmiş bulunduk ve önümüze çok dik mıcır bir rampa çıktı, çok hızlı bir şekilde tırmandık ve çakıllık bir düzlüğe vardık, etrafı martılarla sarılmış; martıların yumurtladığı bir yermiş aslında. Bize martılar saldıracak korkusuyla arabadan inip kaçmaya çalışıyoruz, birkaç kalıntı duvarın paslı demir parmaklıklı pencerelerine tırmanarak üstlerinden atlıyoruz. Sonra aklımıza geliyor, kedimizi unutmuşuz arabada, sonra gelip bulalım diyoruz. Devamında yine orman yolundayız ve ben duman gördüğümü söyleyip “yine mi orman yanıyor” diyorum ama dumanı görüp görmediğimi hatırlamıyorum. Yakınına gidiyoruz ve önümüzde bir alan alev alev yanıyor, duman yok ve içinde kuşların telef olduğunu görüyor ve çığlıklarını duyuyoruz.

Sonra aniden ortam değişiyor ve bizim İstanbul’daki evimizdeyiz, genç esmer bir çocuk beni silahıyla öldürmeye çalışıyor, kaçmak istiyorum kaçacak yerim yok. Annem aramızda ve görmezden geliyor. Silahına müdahale ediyorum şarjörünü düşürüyorum başka takıyor. İki silahı varmış, birini alıp ondan aldığım şarjörü takıyorum ve aynı anda silahları birbirimize doğrultuyoruz. Nişan alıp tetiğe basıyorum fakat ateş almıyor, öyle kurcalıyorum, böyle kurcalıyorum ama çalışmıyor. Sonunda yanıma gelip silahı kafama dayıyor, çığlık atıyorum yalvarıyorum, gözlerimi kulaklarımı kapıyorum o kadar korkmuşum ki. Beni vurmayıp bana yandaki pembe şarjörü işaret ederek şöyle diyor: “eğer doğru şarjörü takmış olsaydın yarim saat önce ölmüş olacaktım.”

Mekan yine aniden değişiyor ve bu sefer kalabalık bir sokakta çekçekli valizimi çekerek gürültüyle ilerliyorum, ses önümdeki genç sarışın ve yakışıklı çocuğun da ilgisini çekiyor ve arkasına bakıp yoluna devam ediyor. Bir basamağa geldiğimizde keşke centilmenlik yapıp kaldırmama yardım etse diye düşünüyorum ama hiç oralı değil. Kendim kaldırdığımda da ağır bile olmadığını fark edip yoluma devam ediyorum. Bir elektronik mağazasında bilgisayar ve müzik çalarlar arasındayken uyandım. Yine karmaşık ve uzun bir rüya gönderiyorum, yorumlarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Kimden: Mel
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:Bekar, iliskim var
Şu anki ruh haliniz: endişeli, uzgun, umutlu
Anahtar kelimeler: (lütfen kelimeler arasında , kullanın)
duvar, delik, su, deniz, cakil, marti, demir parmaklık, yangin, tabanca, sarjor, valiz, su baskını, nişan almak, ateş etmek, yakışıklı genç

Rüyada duvardan su fışkırması nasıl yorumlanır?

Rüyanızda duvardan su fışkırması, çevrenizde ailenizi, mutluluğunuzu kıskanan kötü bakışlı, kıskanç kişiler olduğunu simgelerken martıların saldırısı kafanıza taktığınız bir konuyu aydınlatamadığını, olayı çözmek için berrak düşünemediğini simgelemektedir.

Rüyada esmer çocuğun sizi öldürmek istemsi ve orada yaşananlar, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterirken bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanın son bölümü için yukarıda yazılan korkularından kurtulmak için güvenebileceğin, seni anlayacak, dinleyecek birinin varlığına gereksinim duyduğunu göstermektedir.

“Rüyada Delikten Su Fışkırması” için bir yanıt

Benim eşim normalde yurtdışında işi, rüyamda eşim eve geliyor, cok seviniyorum hasret giderirken evin duvarlarından su fışkırmaya sızmaya başlıyor “bak kocam sen yokken hep belalar geliyor başımıza, kaç” derken uyanıyorum. Teşekkürler hayırlı günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir