Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dellal Görmek

Rüyada dellal ne demek?

Rüyamda hamile kalmışım ve bir dellal tutmuşum, herkese bunu duyuruyorum. Dellal aileme ultrason resmini gösteriyor ama ultrasonda turuncu bir balık var ve etrafı mavi, gayet normal karşılıyorum bu durumu. Gerçekte hamile değilim, bu durumu sürekli erteleyen biriyim. Saçma bir rüya mı yoksa anlamı var mı? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada dellal görmek tabiri

Gökçe merhaba, gördüğün rüya saçma değil tam tersine çok değerli bir rüyadır. Rüyada hamile kaldığını görmek,  önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyada dellal görmek gerçek hayatınızdaki maddi endişeler ve eşyaların hakkındaki kaygılarını temsil eder. Rüyada dellal sesi duymak makbul olmayıp hak yolundan sapmak veya uzaklaşmak simgesi şeklinde rivayet edilir. Rüya sahibi kişinin huyunda değişme olup, aklına kötü şeyle gelmesine delalet eder. Daha önceleri hiç düşünmediği şeyleri aklında geçirmeye başlar. Hiç olmayacak işlere girer, yalan veya yanlış yollara sapıp, doğru olmayan şeyler yapmaya başlar.

Rüyada dellal olmak ise rüya sahibi kişinin etrafındaki sevdiği, güvendiği, değer verdiği insanlara karşı onların gözündeki güven ve saygınlığını zedeleyecek, itibarını sarsacak bazı kötü işler yapmasına ve bu yüzden ayıplanıp ve gözden düşmesine delalet eder.

Ultrason resminde bebek yerine balık görüntüsü olması ise hayatınızda faydasız işlerle uğraşmayı bıraktığınızda kavuşacağınız bolluk, bereket ya da şansı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir