Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Delmek

Rüyada delmek neye delalet eder?

Rüyamda gönüllü olarak İşid ile savaşmak için yeniden askere yazılmışım, önceden komando olduğum için en önlerde savaşıyorum. Suriye’de küçük bir kasaba, köy gibi yerde İşid teröristlerini kıstırıyoruz, önce çatışıyoruz, bomba ve roketlerle orayı dümdüz ediyoruz, silah sesleri kesilince teröristlerin ölüsünü aramaya çıkıyoruz ama hiç biri yok. Etrafı arıyoruz, kaçabilecekleri bir yer yok “nereye gitti bunlar” diyoruz. Arkadaşlardan biri kötü bir espri yapıyor “melek olup uçmuşlardır” diyor. Bir başka arkadaş yerin altına inmişler, saklanmışlardır” diyor.

Uzun inşaat demirleri ile toprağı delerek yer altında sığınak ve mağara gibi bir yer arıyoruz ve sonunda bir yerde buluyoruz. Toprağı kazı hepsini toprak altındaki bir hücrede yakalıyoruz. Hayırdır inşallah.

Rüyada delmek neye yorulur?

Mustafa merhaba, gördüğün rüya insanın günlük yaşamda etkilendiği bir olayın yansımasına benziyor. Şu anda ordumuz İşid teröristlerine karşı önemli bir operasyon yapıyor ve her insanın bu olayı takip ettiğini biliyorum, hele hele senin gibi askerliği komando olarak yapmış bir vatanını seven insanın olayları yakın takip etmesi daha da önemli. İşte böyle durumlarda görülen rüyalara birinci tür rüya diyoruz ve bunlar yorumlanmazlar.

Öte yandan bu rüya yorumlanabilir, mesaj veren bir rüya olarak kabul edilirse o zaman en önemli unsurlar;  rüyada yeniden askere gitmek, teröristlerle savaşmak, toprak delmek sayılabilir.

Rüyada yeniden askere gitmek rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşmak için gittiği yolda bir mola verdiğini veya duraksadığını, derhal yeniden çalışmaya başlamak gerektiğini ifade eder, bakınız rüyada asker görmek rüya tabiri sayfası. Rüyada teröristlerle çatıştığını görmek rüya sahibi kişinin yaşadığı veya tanık olduğu bazı olaylar yüzünden büyük bir öfke yaşadığını, durumun adeta bir öfke patlamasına dönüştüğünü gösterir ve aynı zamanda kişiye daha sakin olması gerektiğini tavsiye eder, bakınız rüyada teröristlerle çatışmak tabiri.

Rüyada bir yeri ya da bir şeyi delmek özellikle delinen yer veya şeyin niteliği ile açıklanmakla birlikte genel anlamda rüyayı gören kişinin hayatında bir engeli kaldıracağına delalet eder. Rüyada toprağı delmek veya toprakta delik açmak bolluk, mal, güven, çalışma hayatında huzur, yuvada huzur, ev, mülk anlamlarına gelir. Rüyada duvar deldiğini görmek rüya sahibi insanın önünde duran engel ve zorlukları nasıl aşması gerektiği konusunda bilgi verir ve bunları parçalara ayırıp, birer birer yada küçük küçük çözmeye başlamasının doğru olduğunu gösterir. Kaya delmek veya bir kayayı deldiğini görmek bir şeyleri araştırmaya, gizli bir takım hallerin ortaya çıkmasına ve öğrenmeye işarettir. Kale duvarını delmek etrafınızda fesat insanların olduğuna bunlara dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bir evi delip girmek yalancı bir insanla beraber olduğunuza, bunların farkına varacağına işarettir.

Rüyanın sonunda toprağı delerek sığınak bulmanız, sığınıkta işidlileri yakalamanız ise gerçek hayata önündeki engelleri aşıp, hayal ettiğin şeylere kavuşacağına, rakiplerine galip geleceğine alamettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir