Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Demet Akalın’ı Görmek

Rüyada Demet Akalın’ı görmek neye işaret eder?

Rüyamda evimdeyim, kapı çalıyor, açtığımda karşımda Demet Akalın vardı. Elimde bir puset. Bebeğini bana bıraktı. Bebeği kimsenin görmesini istemedi ama bebeği gördüm. Gece karanlıkta bile parlayan kıpkırmızı gözleri vardı ve elim kadardı. Çok küçüktü. Öyle güzel kokuyordu ki. Bebekle balkonda uyuduk ve uyandığımda yatağımdaydım. Bu rüyanın manası nedir?

15, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişe

Rüyada Demet Akalın’ı görmek neye yorulur?

Rüyada Demet Akalın’ı görmek yeni bir proje başlatmak ya da hayatında yeni bir aşamanın başlangıcını belirtir. Alternatif olarak sizin kazı kararlar verirken kendinize yeteri kadar düşünme zamanı vermediğinizi ifade edebilir.

Rüyada puset görmek aile sıcaklığı ya da bir bebek için bir özlem içinde olduğunuzu, arzularınızı ifade eder.

Rüyada başkasının bebeğine bakmak, başkasına ait bir bebeğe baktığını görmek, içinizde saklı kalmış değerlerinizin ve yüksek potansiyelinizin açığa çıkmaya başladığını bunun hem size hem etrafınıza mutluluk verdiğini temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kırmızı göz görmek, kırmızı gözlü birini görmek, bu rüya genellikle korku, kabus, karabasan, cin, şeytan, yaratık, varlık, uzaylı rüyalarında görülmekle birlikte asıl anlamı enerji, canlılık ve seni seviyorum ifadesidir. Karşınızdaki kişinin size derin bir sevgi beslediğini simgeler.

“Rüyada Demet Akalın’ı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda biz bu kafede oturuyorduk demet aklainda karşı masada beni çağırdı yanına sonra iyice konuştuk sonra fotoğraf çektim ve demet akalın fotoğrafta cikmadi bu ne anlamına gelir

Ruyamda demet akalini gordum, saginda solunda oturak ortasi masa gibi olan bir bankta oturuyoruz karsimizdada yaklasik 5 yaslarinda bir kiz cocugu vardi sanirim pek emin degilim. Sonra bana kizgin oldugunu belirtti, ofkeliydi. Bende neden bana ofkelisin dedim. Bana yalan soyledin dedi. Ben komik bir insanim alayli bir sekilde sana ne yalan soyledim diyip yuzune hayranlikla ve gulumseyerek baktim. Kizginligini anlatti cok hatirlamiyorum, sonra kendi kendime. Hakli kadin dedim. Sonrasinda ben onu o beni gormesin diye araya beyaz tul perdeler cekmisti. İcimden Bizim evin perdeleri diyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir