Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Demir Anahtar Görmek

Rüyada demir anahtar ne demektir?

Merhaba, Ben rüyamda bir yerde yürüyordum ve sonra bir çocuk gelip koluma girdi. Bana aşıkmış. Bende elini tuttum. Ümit verir gibi yaptım. Yolda bu şekilde yürürken gerçek hayattaki sevgilimi gördüm. Sadece dönüp bir sefer baktım. Sonra aynı şekilde yürümeye devam ettik. Bir apartmanın önüne geldik. Ama apartmana geçebilmek için geniş bir boşluktan atlamamız gerekiyordu. Yanımdaki çocuk atladı geçti. Ben korktum ve etrafından dolandım.

Sonra eve girebilmek için anahtarımızın olmadığını fark ettik. Orada oturan komşulardan biri ”alın bu anahtar sizin evi de açar” diyerek kendi anahtarını verdi. Anahtarı elime aldığında demirdendi fakat ucu esnemişti. Dokundukça sağa sola yamuluyordu. Kapıyı o şekilde açtık. İçeri girdiğimde anahtar elimde kırıldı. Sapı ve ucu elimde kaldı. Onu yapıştırmaya çalıştım. Bir yapıştırıcıyla tutturup çabuk kurusun diye buzdolabına koydum. Çok karışık bir rüyaydı. Yorumlarınızı bekliyorum. 20 Mayıs 2012, 14:19

Rüyada demir anahtar görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, Rüyanız, yaşamınızda hedeflerinize ulaşmada kimi sıkıntılar çektiğinizi, bir süre daha çekeceğinizi, hatta kimi anlarda hayallerinize erişmede umutsuzluğa dahi düşeceğinizi ancak sabır ve gayretlerinizle tüm bunların üstesinden geleceğinizi ifade etmektedir.

Rüyanız öte yandan yaşanmış kötü bir olayın aile yaşamına yansıması ve bu nedenle ailenin huzuru ya da çalışma hayatı huzurunun kötüleşmesi sonucu kötü anlar geçireceğinizi, bu sebeple çok fazla sıkıntı çekeceğinizi, bu sıkıntılardan kurtulmak ve yaşanan zararı telafi etmek amacıyla yakın sürede bir seyahate çıkacağınızı ve bu yolculuk anında öğreneceğini şeyler ve bilgiler sayesinde işleri yoluna koyacağınızı, sıkıntı ve sorunları bitireceğinizi ve büyük bir huzur yaşayacağını temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anahtar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Demir Anahtar Görmek” için 3 yanıt

rüyamda oğlumun adi yazili olan demir anahtarliğim elimdeydi. sağa sola hareket ettiriyorum ve iki parçaya ayriliyor. şaşiriyorum demirdir nasil kirilabilir diye. uyandiğimda ilk baktiğim anahtarlik oldu.

Rüyamda erkek kardeşimle evden cıkıyoruz fakat evde anahtarı unuttugumu sölüyorum oda aynı şekilde bende unuttum diyor sonra neyse diye gidiyoruz ve uyanıyorum.. bu rüyayı görmemin sebebi ne? Yorumlarınızı bekliyorumm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir