Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Demir Çubuklar

Rüyada Demir Çubuklar Neye İşaret Eder?

Rüyamda toprak renginde buyuk ağaçsız bir kayalık gördüm. Kayalığın alt kısmından tertemiz ışıl ışıl bir akarsu geçiyordu. Suların altında kenarlarında yeşillikler olmuştu. Kayalığın ilerisinden geliyordu ve devam ediyordu, küçük bir akarsu değildi. Bu akarsunun üstünde taştan küçük bir köprü vardı, köprünün tutunma yerleri kahverengi ve tahtadan idi. Köprüden yürüyerek geçince önüne o kayalık çıkıyordu yani köprü kayalığa bitişik idi. Köprüden başka çıkış yeri yoktu. Akarsunun yan tarafında ise çok geniş bembeyaz bir kumsal vardı.

Ben bunlara ileriden bakıyordum. Gökyüzü masmavi ve beyaz bulutluydu. Akarsunun içinde 4 tane demir çubuk vardı alt alta sıralanmıştı, demir çubuklar iki tane karşılıklı demire kaynak edilerek tutturulmuştu. Demir merdiven şeklindeydi. Ben bu demirleri akarsunun içinde gördüm sonra birden kayboldular, artık akarsuyun içinde yoklardı. Rüyam burada bitti. Ruh halim; korkmuş ve endişeli. Ailemle kavga ettim, çok üzgünüm ve ağlıyorum, kavgadan bıktım usandım, ne yapayım bilmiyorum. Bu olaydan sonra bu rüyayı gördüm, inşallah hayra çıkar.

Rüyada Demir Çubuk Görmek Nasıl Yorumlanır?

Değerli okurum; önce önemli unsurların anlamlarına bakalım. Rüyada kayalık görmek kişinin sinirli, agresif bir ruh halinde olduğunu ve zaman zamanda aşırı inatçı davranışları nedeniyle olayları zorlaştırdığı ve gereksiz yere kendini zora soktuğunu gösterir. Rüyada akarsu görmek üzerinize taze ve derin bir fikir akımı gelecek anlamına gelir. Akarsu duyguların akışının sembolüdür. Alternatif olarak, bu rüya sabırlı olmak, dengeli olmak anlamı taşıyabilir. Rüyada köprü görmek rüya sahibinin şu anda bazı sıkıntılar yaşadığını ancak tüm bu sorunların üstesinden geleceğine işaret eder.

Buraya kadar olan kısım sanki ruh halinizle birebir örtüyor gibi görünmekte. Rüyanın b undan sonrası ise belki hakkınızda faydalı ipuçları verebilir. Rüyada demir çubuk görmek rüya sahibi insanın gerçek hayatında daha ılımlı veya daha uyumlu olması gerektiğine işaret ederken öte yandan da yaşamdaki streslerden biraz olsun uzaklaşmanın yolunu bulmak gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir