Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada demir kapı görmek neye işaret eder?

Yaklaşık bir hafta önce gördüğüm rüyada, ben ve gelinimiz büyük demir kapılı, geniş ve loş depo gibi bir yerdeydik. Gelinimiz dediğim kişi yaklaşık iki ay önce dayımın oğluyla evlenen benimle yaşıt bir kız. Bahsettiğim mekanda en sağda, duvara yaslı,standart bir insan boyunu biraz aşan, açık kahverengi eski bir dolap var. Ben dolaba gidip üst kapağı açıyorum. Orada katlanmış ve herhangi bir koruyucu ile sarılmamış bir gelinlik var.

Benim rüyada da gerçek hayatta da düğünüm falan yok ama nedense o gelinliği ben giyecekmişim. Gelinlik gayet beyaz, kirli değil ve kırmızı renkte bir şey de gördüm, sanırım o kuşaktı. Ancak bir sorun var, gelinliği böcekler sarmış. Arkamda duran gelinimize bakarak “Neden buna bakmadın, bir poşete koymadın?” diyorum. Gelinimiz sadece üzgün ve şaşkın bir şekilde bakıyor ve cevap vermiyor.

Daha sonra gelinliği giymiş bir şekilde görüyorum kendimi. Depodan dışarı, kapının önüne çıkmışız ve gelinimizle beraber böcekleri temizlemişiz. Dışarıda hava aydınlık. O sırada aile büyüklerimden birisi geliyor (kim olduğunu tam hatırlamıyorum, annem ya da teyzem olabilir). Ben durumu ona anlatıyorum ve huylanmış bir şekilde hala üzerimde böcek var mı diye arıyorum, ama böcek kalmamış. Sonradan gelen kişiye üzerimden temizlediğim ve yerde gezinmekte olan böcekleri gösteriyorum. Kara böcek, tahta kurusu ve küçük siyah top top şeklinde böcekleri çok net bir şekilde görüyorum, hala gözümün önünde canlanıyor. O arada “Neden bu böcekleri öldürmüyoruz ki? Gelinimiz neden öldürmüyor? Öldürsek iyi olur.” diye düşünüyorum, ama dile getirmiyorum ve bu şekilde rüya sonlanıyor. Bu sıralar ruh halim, akademik kadro bulabilmek ve öğrenimle ilgili bazı stres ve kaygılar dışında gayet iyi. 24, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada demir kapı görmek yorumu

Vague selam, gördüğünüz rüya iç dünyanız hakkında önemli mesajlar vermektedir.

Rüyada demir kapı görmek yaşamınızdaki kimi amaç ve hedeflerine ulaşmak için önünüzde bir çok engel olduğunu ancak mücadeleye devam ederseniz bunları aşacağınızı simgeler.

Rüyada dolaba girmeniz bir şeyi araştırdığınızı, bir sırrı ya da hayatınızı derinden etkileyecek bir şeyin sonucunu araştırdığınızı göstermektedir. Bakınız rüyada dolap görmek. Rüyada gelinlik görmek toplumumuzda evliliğe yorumlanır diye bilinir ama bu doğru değildir. Bulduğunuz gelinliğin gayet beyaz olması, kirli olmaması önünüzdeki mutluluk verici, pozitif, güzel gelişmeleri temsil etmektedir.

Rüyanızın en ilginç kısmı ise gelinliğin böceklerle kaplı olmasıdır ki bunun anlamı sizi bekleyen mutlu, güzel gelişmelere kavuşmayı beklerken bazı önemsiz, küçük meselelere kafanızı takmamak gerektiğini ( tersten okunursa taktığınızı ) simgelemektedir.

Son söz; aydınlık bir gelecek sizi bekliyor, buna inanın ve ileride gelişmeleri buraya ekleyin.

“Rüyada Demir Kapı Görmek” için bir yanıt

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ben de güzel günlerin geleceğine inanmaya devam ediyor ve çabalıyorum. Bir gün iyi haberleri de paylaşmak dileğiyle. Iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir