Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Demir Kapılı Bir Yer Görmek

Rüyada demir kapılı bir yer neye işaret eder?

Rüyamda önce bir kız arkadaşımı görüyorum, böyle ev gibi olmayan demir kapısı olan bir yer, daha sonra annesini görüyorum, arkadaşım “annesinin o kapının üzerinden bize hep bakar” diyor. Daha sonra kendimi yanımda iki bayan ama bu sefer bunları tanıdığımı sanmıyorum, böyle tepelik dağlık bir yerde her yer bembeyaz karlar içinde yürüyorum, kendimi mutlu hissediyorum.
Daha sonra önce 1, daha sonra 2 tane eski köy tipi ev görüyorum, manzara çok hoşuma gidiyor, gün batımındaki o turunculuk gibi bir ışık karşımdaki eve manzaraya vuruyor, bende fotoğraf çekmek istiyorum.

Sonra yanımdaki kızlardan biri böyle sırtı dönük, ahşap kahverengi alçak bir köprüden geçiyor, kızın saçları uzun, bende ona bakıyorum, o an acaba ben bunu tanıyor muyum diye içimden geçiriyorum ancak kızlarla konuştuğumuzu hatırlamıyorum ve ben fotoğraf çekemiyorum sonra uyandım. Alya, Kadın, 30, Bekar, Çalışıyor, sıkılmış bilmem.

Rüyada demir kapılı yer görmek yorumu

Rüyada iyi bir arkadaşını görmek sahip olduğu hayatın çeşitli alanlarında strateji yeteneğinizi temsil eder ve yaptığınız yapacağınız işte başarılı olunacağına işarettir. Sevdiğin bir arkadaşını görmek aynı zamanda uzun ömürlü olunacağına yorumlanır, tatlı ve tatmin edici bir durumla karşılaşacağına delalet edebilir.

Rüyada demir kapı görmek yaşamınızdaki kimi amaç ve hedeflerine ulaşmak için önünüzde bir çok engel olduğunu ancak mücadeleye devam ederseniz bunları aşacağınızı simgeler.

Rüyanın devamında gördüğünüz güzel manzara, gün batımı ışığı, bembeyaz karlar ve diğer olaylar hayatınızda bu engelleri aştığınızda huzur, mutluluk, bereket ve sağlık dolu uzun bir yaşamın sizi beklediğini işarete etmektedir.

“Rüyada Demir Kapılı Bir Yer Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, geçen gün gece çok dua ettim rabbime yalvardım, benim karışık bir durumum var, yattım, rüyamda kocaman demir bir kapı var, kapı yarım açıktı, kapının önünde bir adam duruyordu esmer orta boylu bir adamdı, sonra benim kaynanam var, yanında bir kadın, kadına diyordu “oğlumu arayayım da gelsin sevgi’nin istediği gibi olsun” diyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Sevgi merhaba,
Gördüğün bu rüya oldukça güçlü bir anlam taşıyor.
Rüyada demir kapı görmek yaşamınızdaki bazı amaç ve hedeflerine ulaşmak için önünüzde bir çok engel olduğunu ancak mücadeleye devam ederseniz bunları aşacağınızı simgeler. Kapının yarım açık olması bu engelleri hemen hemen yarısını aştığınızı gösterir. Kapının önündeki adam ise kavuşmak istediğinizi / kavuşacağınız erkeği temsil etmektedir. Burada şu akla gelebilir “neden kapının önünde direk onu görmedim”, çünkü kafanız çok karışık, berrak düşünemiyor, bazı şeyleri göremiyorsunuz. Kaynanın o kadınla konuşması ise gerçek hayatta kaynananızın da sizi desteklemeye başladığını, bir araya gelmenizi istediğini ancak bir sebeple bu açık açık söyleyemediğini göstermektedir.
Bir ağabey nasihatı: imkan bulursanız onun gönlünü kazanmanın (kayın valide) yollarını arayın. Bir çok erkek büyük yaşlarına karşılık hala “ana kuzusu”dur. Bunu aklıdan çıkarmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir