Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Rüyada demir parmaklık neye işaret eder?

Rüyamda askere giden abimin üstünde asker kıyafetleri vardı. Demir parmaklık arkasında 2 tane timsah, abim açıp kafesleri onlara yemek verdi. parmaklıkları kilitleyip çıktı. çıkarken yüzü gülüyordu bu neye işarettir ?

Rüyada demir parmaklık görmek neye çıkar?

Gördüğünüz rüya, ağabeyinizin zor görevler yaptığını ve yakında onun iyi haberlerini alacağınıza işaret etmektedir. Rüyada ağabeyi görmek korunma, güven, kendini güvende hissetmek manası taşır, koruma altında olduğunuzu simgeler. Rüyada abinin asker olduğunu görmek zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır. Çünkü asker vazife, görev ve bunu yapmayı temsil eder. Ağabeyin askeri kıyafet giydiğini görmek çok yakında hayatınızda iyi değişiklikler olacak anlamına gelir.

Rüyada demir parmaklık görmek hedeflerinize, hayallerinize ulaşmak için önünüzde pek çok engel olduğunu fakat mücadeleye devam ettiğiniz takdirde mutluluğa ulaşacağınızı simgeler. Rüyada timsah görmek, hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Rüyada timsah görmek bir uyarıdır, olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir ikazdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Demir Parmaklık Görmek” için 2 yanıt

Rüyada balkon demiri görmek
Rüyamda eski oturduğumuz eve tekrar tasinmisiz. Artık eski evimizde annem, babam ve kız kardeşim bereber yaşayacağız. Annem ve babam içeride ben ve kız kardeşim mutfağın balkonundayız. Balkona beyaz badana yapılmış yalnız balkon öne doğru hafifçe eğrilmis, ben ve kız kardeşim balkon demirine tutunuyoruz. Demir kalın ve pasli. Hiç konusmuyoruz. Gökyüzünde havai fişekler patlıyor. Sadece onlarin sesi var. Kırmızı, mavi, yesil ve sarı renkteler. Gökyüzü siyah ve ay doğmuş. Ay ışığıyla her tarafi aydınlatılmış. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; endişeli ve kafası karışık.

Gül merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatta kariyer, itibar, yeni bir sosyal çevreye girmek, daha fazla beğenilmek konularında büyük beklentileriniz olduğunu ancak bunları isterken veya bunlara kavuşmak için ilerlerken dikkat edilmesi gereken bazı konular olduğunu, ayağını yere sağlam basıp, olmayacak hayaller peşinde koşmamak gerektiğini ifade etmektedir. Rüyanın ana unsuru olan balkon demiri güvenlik, emniyet, dikkatli olmak ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir