Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Demir Yüzük Takmak

Rüyada demir yüzük takmak ne demektir?

Rüyamda eski erkek arkadaşımın orta parmağıma demirden bir yüzük takıp kaybolduğunu gördüm.

Daha sonra ben o yüzüğü çıkarıp yüzük parmağıma taktım, yüzük bakırdan çok güzel bir tek taş gibi bir yüzüğe dönüştü. Tekrar çıkarıp yüzüğü incelerken yüzüğün içinde isimlerimizin baş harflerinin, bir tarihin ve yanında Arapça bir yazının olduğunu gördüm. Küçücük üst üste yazılmıştı. Ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim kolay gelsin.

Rüyada demir yüzük takmak neye yorulur?

Berna selam,

Gördüğün rüya eski erkek arkadaşınla yaşadığın kimi şeylerden ders alman gerektiği, aksi halde aynı hataları tekrarladığın takdirde sorunlar yaşayacağını temsil etmektedir.

Rüyada demir yüzük görmek, şu anda kimi zorluk ve meşakkat çektiğinizi ancak gayret ve sabırla bunları aşıp, kalıcı bir rahata ereceğinizi gösterir. Demir yüzük takmak, demirden yüzük taktığını görmek, güçlü işbirliğinin simgesidir. Bu evlilik hayatı içinde böyledir ortaklı içinde. Evliliğinizi sıkı bağlarla bağlı olduğunu ya da iş ortaklığı konusunda güçlü bir ortaklığa, güvenilir bir ortağa sahip olduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyada bakır yüzük görmek, hem erkek hemde kadın için maddi bakımdan büyük bir gelişmeyi, kazancı, ilerlemeyi temsil eder. Özellikle yeni bir işe girmeye ya da yatırım yapmaya niyetlenen kişi bu rüyayı görürse gireceği alanda başarılı olacağını gösterir.

Rüyada görülen Arapça yazı, yazının Kuran sayfaları olup olmamasına göre rüyanın yorumu ve kıymeti çok değişir. Rüyada kuran-ı kerim sayfaları görmek çok hayırlıdır. Bakınız Kuran rüya tabiri sayfası. Rüyada Kuran sayfası dışında Arapça yazılar görmek etrafınızda size zarar vermek isteyen kişiler olduğunu ve dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Demir Yüzük Takmak” için bir yanıt

Rüyada hediye yüzük görmek
Rüyamda eşim bana çok güzel bir yüzük hediye ediyor, beyaz altın ve kocaman bir kristali var. Sonra eşimin annesi ile karşılaşıyorum ve yüzüğe bakmak istiyor ve yüzüğün üzerine su döküyor, yüzük birden eriyor, metal paslanıyor ve kristal düşüyor. Kristal artık matlaşıyor ve kayın validem dedi ki “bu sahte”. Eşimde “olabilir” dedi, “aldığım yer güvenli bir yer değil” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir