Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada demirden yapılmış ev görmek

Rüyada demirden yapılmış ev neye delalettir?

Rüyamda sevgilimle beraber iken çok iyiyiz sonra o bir şey için kısa bir mesafeye gidip gelecekti. Bende o ara evde yalnız kaldım, ev bilmediğim bir evdi ve demirden yapılmıştı, ağlamaya başlıyorum, içime kötü bir his doğuyor. Ben ağlarken yanıma üç tane peri geldi ve bu perilerle sevgilimi aramaya çıktık.

Geniş bir ana yolda bir trafik kazası olmuş, herkes toplanmıştı ve sevgilimi yerde yatarken görüyorum, üstüne de kırmızı gömleğini örtüyorlardı, neden onu örttüklerini bilmiyorum çünkü sevgilim yaşıyordu, yaralıydı. Daha sonra ben babama söylüyorum sevgilimin kaza yaptığını. Bu rüyanın anlamını söyler misiniz lütfen, çok kötü bir rüyaydı.

Rüyada demirden yapılmış ev görmek yorumu

Rüyada demir ev görmekRüyada demirden yapılmış ev görmek rüyayı gören kişinin bazı gizli korkuları hakkında ipucu verir ve demir ev, çelik ev, metal ev görülmesi gerçek yaşamınızda sorumluluklarını kabul etmek ve daha fazla kendine güvenmeniz gerektiğini işaret eder.

Peri görmek rüya sahibinin ruhunun dişil özelliklerini temsil eder. Peri kızıyla konuşmak ise maddi bakımdan iyi bir şans yakalayacağınız güzel bir döneme girdiğini temsil eder. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir